Маркувальник — це такий собі етикет-пістолет, який представляє із себе пристрій для маркування товарів спеціальними стікерами, що містять інформацію про той чи інший товар. Процес етикетування укладає в себе такі дії, як нанесення певних відомостей на клейку етикетку-цінник і приклеювання цієї етикетки-цінники на який-небудь з товарів. Наноситьс...

Маркувальник — це такий собі етикет-пістолет, який представляє із себе пристрій для маркування товарів спеціальними стікерами, що містять інформацію про той чи інший товар. Процес етикетування укладає в себе такі дії, як нанесення певних відомостей на клейку етикетку-цінник і приклеювання цієї етикетки-цінники на який-небудь з товарів. Наноситься на цінник інформація може нести в собі різні відомості, наприклад, вартість товару, дату виробництва, термін придатності або його артикул, в тому випадку, якщо він є.

Хотілося б порекомендувати вам купити етикет-пістолет в магазині офісних і канцелярських товарів «Карат», тому що подібного роду вироби обов'язково повинні бути зроблені дуже якісно. При постійному і тривалому використанні даного інструменту, поверхня його робочого валика може досить відчутно зіпсуватися або з часом зношується. Якщо ж се вже сталося — слід якомога швидше придбати в магазині запасний валик для маркувальника. Щоб швидше опинитися на потрібній сторінці магазину «Карат», яка як раз і присвячена вся різних видів маркираторам, — вам знадобиться тільки набрати в браузері пошукову фразу «маркувальник ціна».

Маркувальник є винятково простим у застосуванні пристосуванням. Всі дії, які необхідно вчинити, зводяться тільки до натиснення на його ручку. Після цього, етикетка-цінник із заздалегідь приготовленою інформацією миттєво опиниться на обраний товар. Виробники постачають етикет-пістолет спеціальним пристосуванням, завдяки якому заздалегідь приготоване вами необхідне опис друкується на самоклеючу етикетку. Стрічка самоклеючих етикеток входить в зіткнення з валиком, а точніше з його фарбувальної поверхнею. Тільки потім, цінник вже відривається від решти стрічки, відділяється від захисної паперової підкладки і рухається безпосередньо до тієї поверхні, на яку його необхідно приклеїти.

Якщо говорити про етикетки-цінники, то це чудова річ і великий прогрес в порівнянні з тим, як процес етикетування відбувався раніше. Особливо, коли розмова заходить про продаж різноманітних продуктів в різних обсягах. І зовсім навіть не принципово, чи йдеться про інтернет-магазині або про реальний маркеті, цінники з самою необхідною інформацією про товар завжди повинні красуватися на будь-які відпускаютья покупцеві продукті. Звичайно, це не є лише прикрасою, це є обов'язковою потребою.

Хоча, не буде зайвим нагадати про те, що етикет-пістолет зустрічається в різних варіантах: циферный, який здатний відбивати на ціннику лише числа; і цифрово-алфавітний, який зможе надрукувати для вас не тільки цифри, але і букви. Додатково до цього, дані пристрої можуть бути одне-, двох - або навіть трехстрочными. Хоча, якщо говорити тільки про цифро-алфавітних моделях, то такі маркиратори випускаються лише двустрочными.

Пістолети однорядкові зможуть розмістити необхідні відомості тільки в одну єдину рядок і не більше. Однак, пістолети розраховані на два рядки, зможуть вам віддрукувати текст у два рядки, а три-рядковими, відповідно, у три.

Less
More
Маркіратори

Маркіратори

4 товарів
Відображати 1 - 4 з 4 товарів

Підбір товару

Наявність
Торгова марка
Кількість розділів
Кількість рядів