У певних сферах діяльності (найчастіше, звичайно, це відноситься до сфери торгівлі) нам доводиться проставляти актуальні дати. В цьому випадку слід вдатися до такої корисної речі, як датер самонаборный. Хоча, звичайно, це може бути будь-яка інша модель — наприклад, звичайний датер цифровий або мініатюрний датер стрічковий. Основні їх відмінності...

У певних сферах діяльності (найчастіше, звичайно, це відноситься до сфери торгівлі) нам доводиться проставляти актуальні дати. В цьому випадку слід вдатися до такої корисної речі, як датер самонаборный. Хоча, звичайно, це може бути будь-яка інша модель — наприклад, звичайний датер цифровий або мініатюрний датер стрічковий. Основні їх відмінності між собою укладаються в конструкції апарату, а також у сфері їх застосування.

Купити датер можна в інтернет-магазині «Карат». В тому ж магазині вам пропонується величезна кількість самих різноманітних офісних приладдя. Серед більш ніж 4 тисяч товарів ви обов'язково підберете саме ті, які будуть відповідати вашим уявленням про прекрасне, відповідати всім вимогам якості і підходити по технічним характеристикам. Крім того, «Карат» не обмежує себе продажем лише канцелярської продукції. Для економії ваших коштів, часу і зусиль, ми зібрали воєдино навіть ті категорії товарів, які не мають безпосереднього відношення до офісної діяльності, але опосередковано все ж ставляться до неї. Це і різноманітна побутова хімія, і меблі, і деякі продукти харчування, і устаткування для офісу, а також багато чого ще. Серед цього достатку, звичайно, є розділ штемпельних приладдя, де можна придбати штамп для фірми або міні-датер, який завдяки його мініатюрності можна постійно носити з собою.

Сьогодні мова піде про пристосування, які дозволяють залишити відбиток якого-небудь роду інформації. Самонабірні моделі не забезпечуються стандартними кліше, а розраховані на те, щоб людина мала можливість особисто набрати потрібну йому комбінацію з літер або чисел. Ці датери цікаві тим, що піддаються перепрограмуванню користувачем, а значить — їх відбитки можуть мати масу варіацій.

Такі пристрої потребують певних аксесуарів, як правило входять в комплект. Наприклад, потрібна змочена чорнильним речовиною губка для обмакувания кліше, палітра символів, для набору слів або дат, а також пінцет, яким зручно керувати всіма цими дрібними деталями. Додатково до комплекту додається змінна подушечка.

Тепер розглянемо датер стрічковий. Це дещо інша конструкція і принцип роботи теж інший. Почнемо з того, що його конструкція компактна, але для початку використання вам знадобиться змочена чорнилом подушка для штампів. Часто, подібні аппаратики мають можливість друкувати лише дату, яка набирається методом перемотування до отримання потрібної комбінації. Варіанти можуть бути мовою, що використовується для відображення місяця, а також у висоті шрифту.

У продажу є комбіновані моделі датерів, за допомогою яких можна віддрукувати не тільки актуальну дату, а й деякі, найбільш ходові, бухгалтерські терміни, оскільки кліше вже нанесено на їх перемоточную стрічку. Зазвичай можна зустріти такі терміни: «оригінал», «здобуто», «відмовлено», «погашено», «терміново», «відпущено»,«вх. №», «вих. №», «сплачено» і так далі. Така термінологія широко поширена в бухгалтерському відділі будь-якої компанії. Поруч можна розмістити числову дату. Підбирається все це за допомогою маленького коліщатка, розміщеного на корпусі предмета.

Less
More
Датери

Датери

14 товарів
Відображати 1 - 14 з 14 товарів

Підбір товару

Наявність
Торгова марка
Висота шрифту (мм)