Губка для дошки — це особлива різновид звичайної губки, розроблена спеціально для видалення маркерних слідів з магнітною сухостираемой дошки. Часто губка для маркерної дошки вкладається виробниками в комплект до самої дошки для презентацій, але і окремо її теж можна придбати, при необхідності. Магнітна губка має можливість кріпитися до поверхні ...

Губка для дошки — це особлива різновид звичайної губки, розроблена спеціально для видалення маркерних слідів з магнітною сухостираемой дошки. Часто губка для маркерної дошки вкладається виробниками в комплект до самої дошки для презентацій, але і окремо її теж можна придбати, при необхідності. Магнітна губка має можливість кріпитися до поверхні дошки за допомогою магніту, який вбудований в її корпус. Це допомагає їй завжди знаходитися під рукою.

Оскільки сьогодні безліч різних систем для демонстрацій стали використовуватися практично в кожному офісі, губка маркерна початку теж все частіше і частіше з'являтися в роздрібному продажі, серед канцелярських і інших офісних приладдя. Купити губку для дошки можна на сайті магазину «Карат», у розділі презентаційного обладнання та аксесуарів до нього. Наш магазин «Карат» вважається одним з кращих в країні. Ми пропонуємо нашим покупцям вибір серед 4 тисяч найменувань товарів для офісу. У нас є не тільки дрібні канцелярські приналежності, але і велике офісне обладнання, разом зі всілякими витратними матеріалами до нього. Завдяки одному тільки ресурсу, у вас буде можливість повноцінно укомплектувати офісним приладдям і маленьку фірму, і величезну компанію.

Крім продукції для офісу, ми готові запропонувати вам безліч додаткових товарів, які теж будуть затребувані в будь-якій установі. Приміром, напої. У нас є чай різного фасування, каву і вершки до нього, мінеральна і звичайна бутильована вода найпопулярніших виробників, газовані напої і соки в асортименті. Також, «Карат» пропонує деякі продовольчі продукти, переважно, для частування — шоколад, цукерки, печиво і горіхово-фруктові асорті.

Слід зазначити, що товари активного попиту ми намагаємося завжди тримати в наявності, щоб доставити їх вам як можна швидше. Само собою зрозуміло, що один з найбільших розділів нашого сайту присвячений презентаційним систем і обладнання, а також аксесуарів до них. До найважливіших елементів демонстраційних систем відноситься губка для дошки. Незалежно від ціни, конфігурації і кольору, кожна з них повинна підійти до всіх типів сухостираєма дощок. І навіть на такому невеликому предметі можна трохи заощадити, якщо не купувати щоразу нову губку, а змінювати її змінні вкладиші. Правда, для цього у вас повинна бути модель, яка підтримує подібну заміну.

Часом, компанії-виробники таких виробів, що випускають цікаві варіанти, наприклад, з довгастої виїмкою посередині, в яку можна укладати маркер. До речі, сам спеціальний маркер часто пропонується або в комплекті з дошкою, або в комплекті з губкою. Буває, що губка для маркерної дошки має пластиковий корпус, завдяки якому вона не вислизає з рук і може прослужити довше.

На ряду з губками, маркерами і магнітиками, для магнітно-маркерного поверхні дошки знадобиться ще один засіб — особлива рідина, якої потрібно періодично протирати дошку, щоб збільшити її довговічність.

Less
More
Губки та для дошок

Губки та для дошок

12 товарів
Відображати 1 - 12 з 12 товарів