Стікер-закладка представляє з себе паперовий виріб невеликого розміру. Цей листочок паперу застосовується для різних позначок. Досить часто, подібні закладки виконуються з міцної папери, хоч можна зустріти і стікери пластикові також. Стікери покладається оснащувати клейкою кромкою, завдяки якій їх можна запросто приліпити до потрібної сторінці щ...

Стікер-закладка представляє з себе паперовий виріб невеликого розміру. Цей листочок паперу застосовується для різних позначок. Досить часто, подібні закладки виконуються з міцної папери, хоч можна зустріти і стікери пластикові також. Стікери покладається оснащувати клейкою кромкою, завдяки якій їх можна запросто приліпити до потрібної сторінці щоденника, простого блокнота або глянсового журналу. А ще, стікерами добре позначати перебувають в архівах папки.

По пошуковому інтернет запитом «стікер закладка Київ» чи «закладка купити» ви потрапите на сайт кращого інтернет-магазину «Карат», що займається товарами для офісу. Власне, в ньому ви знайдете закладки купити які можна в онлайн режимі чи не моментально. Компанія «Карат» відома своїм широким асортиментом, завдяки якому у нас завжди є можливість забезпечити потрібними офісними товарами буквально кожного покупця, від приватної особи до цілого установи.

Крім того, «Карат» займається виготовленням і просуванням власної серії канцелярського приладдя відмінної якості, які своїм клієнтам він із задоволенням може запропонувати безумовно приємним цінами. У нашому магазині є і деякі товари іншого роду, а саме, побутова хімія, яка послужить вам в догляді за місцями загального користування; матеріали разового вживання і всілякі пакувальні матеріали, а також окремі види найбільш поширених в офісному середовищі продовольчих товарів і напоїв.

Хоча, головну площу нашого інтернет-ресурсу займає звичайно ж різноманітна паперова продукція та приладдя канцелярського призначення. Зокрема, у розділі «папір та вироби з неї» ви можете виявити ці, що користуються популярністю сьогодні, закладки-стікери. Вони мають яскраві, люмінесцентні відтінки, з-за яких стають примітними з дальньої дистанції.

Стікер-закладка дозволяє швидко і вільно відшукати відповідну статтю в книзі записів, а це може бути дуже принципово, наприклад, у момент якого-небудь важливого доповіді перед великою глядацькою аудиторією, саме тоді, коли тривалий відшукування потрібного місця в тексті вважається неприпустимим. Через колірного різноманіття, ви не сплутаєте свої помітки, навіть якщо вам потрібно зробити відразу деяка їх кількість. Крім цього, маленькі позначки від руки є можливість здійснювати навіть прямо на самих ярличках.

Стікери пластикові, точно також як і їх паперові аналоги, можуть представляти із себе традиційний прямокутник, або ж мати інші форми, залежно від фантазії виробника. Нерідко, подібні стікери закладки купити є можливість в особливому диспенсері, в якому кожен черговий стікер можна буде витягнути без праці. Розміри стікерів-закладок володіють не занадто помітними відмінностями. Типові вироби упаковуються маленькими купками якогось певного відтінку. Зустрічаються, стікери інших форм, відмінних від традиційної прямокутної.

Less
More
Стікери - закладки

Стікери - закладки

48 товарів
Відображати 1 - 24 з 48 товарів