Купити рапидограф доведеться тоді, коли вам знадобиться створювати досить велика кількість дрібних і точних креслярських робіт. Рапидографы відносяться до пишучим, або навіть точніше до креслярських інструментів, які розраховані для надзвичайно чітких робіт. Найважливіша його друкарська деталь — це досить-таки тонка і гостра голка, якою йд...

Купити рапидограф доведеться тоді, коли вам знадобиться створювати досить велика кількість дрібних і точних креслярських робіт. Рапидографы відносяться до пишучим, або навіть точніше до креслярських інструментів, які розраховані для надзвичайно чітких робіт. Найважливіша його друкарська деталь — це досить-таки тонка і гостра голка, якою йде постійна подача туші. А ось саме задіяне в цьому процесі речовина розміщується в невеликому резервуарі, що є всередині. Такими точними і акуратними інструментами частенько користуються різного роду графіки, професійні інженери, різні архітектори, дизайнери всіх напрямів і просто звичайні мисливці помалювати.

Рапидографы можуть мати й інші назви (лайнер, ізограф), що свідчать про їх різновидах. Купити лайнер (або ізограф) найдоцільніше буде в кращому магазині, призначеному для цих цілей. Називається магазин «Карат», а зустріти в мережі його можна, наприклад, за запитом в пошуковій рядку «рапидограф Київ». Хочеться відповісти на питання чому ж магазин офісних товарів «Карат» є самим кращим магазином свого спектру? Все тому, що він абсолютно правильно організований. Компанія «Карат» здатна запропонувати своїм покупцям більше, ніж 4 тисячі товарних позицій, які дбайливо розсортовані за тематичними розділами.

За великим рахунком, рапидографы можна умовно розділити на три види, які визначаються способом їх заправки. Зокрема, рапидограф або ж ізограф з можливістю неодноразової заправки має знімним балоном, який згодом можна буде наповнити тушшю, а варіанти моделей з одноразовим балончиками можливо перезарядити лише за допомогою заміни конкретно самого картриджа. Подібного роду види рапидографов прийнято відносити до особливо довговічним. Є також в магазинах цілком одноразова різновид цього інструменту для креслення. Коли туш в ньому підходить до кінця, він просто-напросто викидається у смітник.

Рапидографы зараховуються до порядку делікатним і крихким пишучим інструментів. Тому від його власника буде потрібно надзвичайна увага до нього і регулярний, бездоганний догляд. Додатково хотілося б зауважити, що рапидограф володіє здатністю креслити лінії у перпендикулярному розташуванні по відношенню до паперового аркуша (дозволено лише ледь помітний відступ в яку-небудь сторону). Завершивши роботу з даними делікатним приладом, його слід начисто витерти (якщо треба промити і дати висохнути) та розмістити на зберігання у спеціальному футлярі.

Основний корпус рапидографа часто виготовляється з металу або пластику високої якості. Для додаткового зручності моделі можуть забезпечуватися прогумованими вставками, які виключать непотрібне ковзання пальців по корпусу. У будь-якому випадку, інструменти подібного роду завжди будуть виглядати дуже стильно і зможуть стати самими незамінними помічниками у вашій справі.

Less
More
Рапідографи

Рапідографи

9 товарів
Відображати 1 - 9 з 9 товарів

Підбір товару

Наявність
Торгова марка
Товщина лінії, мм