Комп'ютерна мишка стала таким звичним нам аксесуаром, що ми вже не тільки не замислюємося про її існування, а навіть не уявляємо собі, що коли-то (зовсім недавно) її просто не було. По суті — це маніпулятор, за допомогою якого можна отримувати відгук на рух і перетворювати ці дані в електронні сигнали, зрозумілі для комп'ютера. Головним завдання...

Комп'ютерна мишка стала таким звичним нам аксесуаром, що ми вже не тільки не замислюємося про її існування, а навіть не уявляємо собі, що коли-то (зовсім недавно) її просто не було. По суті — це маніпулятор, за допомогою якого можна отримувати відгук на рух і перетворювати ці дані в електронні сигнали, зрозумілі для комп'ютера. Головним завданням передаються датчиком сигналів, є визначену користувачем, позиціонування курсору на екрані монітора і прокрутка сторінок. Перша в світі миша, яку винайшов і представив у 1968 році один американський розробник, була смішною на наш теперішній погляд, громіздкою і мало функціональною. Але, справедливості заради слід зазначити, що досить швидко її модифікували і вона стала схожою на сьогоднішні моделі. Зараз ці пристрої затребувані у всьому цивілізованому світі і мають кілька способів підключення до ПК. Мышь usb, наприклад, на іншому кінці дроту має usb-роз'єм, що підходить для відповідного порту на корпусі комп'ютера. А ось бездротова миша, купити яку можна набагато легше, ніж раніше — це модель маніпулятора, здатна існувати автономно і взаємодіяти з ПК без якого-небудь роду з'єднувальних шнурів. В такому випадку, контакт з комп'ютером відбувається на базі радіо інтерфейсу Bluetooth.

Купити мишку у Київі ви зможете в магазині «Карат», який спеціалізується на поставках товарів для офісу. Саме в ньому ви знайдете і канцелярську продукцію, та офісне обладнання, а також супутні їм товари, так необхідні кожній установі. Щоб купити мишку для комфортної роботи на комп'ютері, краще взяти добре зарекомендувала себе на ринку миша logitech, яка також доступна до замовлення на нашому сайті. Крім того, ви можете особисто відвідати наш реальний, що знаходиться у Києві магазин і прийняти рішення вже на місці.

Повернемося ж до мишкам. Це досить складний пристрій, зроблене таким чином, щоб відчувати власне переміщення в просторі та надсилати ці дані на обробку комп'ютером. Потім ця інформація розпізнаються спеціальною програмою, яка аналізує їх і співвідносить з ними руху курсору на моніторі. Таким чином досягається ідентичність рухів миші і курсору. Додатково до можливості ідентифікації переміщення, цей прилад здатний виробляти і безліч інших дій, завдяки коліщаткам і кнопкам є на його корпусі. Подібні кнопки можна програмувати під себе. Вийшло так, що пристрій, який планувалося як допоміжний елемент клавіатури, фактично здатне її замінювати.

З плином часу, прилад удосконалювався. Найпомітніші зміни відбулися з датчиками переміщення. У ранніх версіях застосовувалися перпендикулярно виставлені коліщатка, що обертаються кожен у своєму напрямку. А оскільки така конструкція володіла великою кількістю недоліків, зовсім скоро на зміну їм прийшов кульковий привід, який представляв із себе металевий, обтягнутий гумою кулька з кріпляться до нього роликами. Саме ці ролики і служили передавачами отриманих імпульсів руху.

Такі миші випускалися досить довгий час. Пізніше, на зміну їм, все-таки прийшли набагато більш зручні у використанні оптичні зразки, якими ми користуємося донині.

Less
More
Комп'ютерні миші

Комп'ютерні миші

288 товарів
Відображати 1 - 24 з 288 товарів

Підбір товару

Наявність
Торгова марка