Пломба для опечатування паперової документації нині може бути найрізноманітнішою. Або це може бути злегка отживающая своє, проте все ще використовується свинцева пломба, або ж це може бути її набагато більш прогресивний варіант   пластикова пломба. Додатково до цього, за винятком, власне, самих пломб, у вигляді пломбувального пристосування може ...

Пломба для опечатування паперової документації нині може бути найрізноманітнішою. Або це може бути злегка отживающая своє, проте все ще використовується свинцева пломба, або ж це може бути її набагато більш прогресивний варіант   пластикова пломба. Додатково до цього, за винятком, власне, самих пломб, у вигляді пломбувального пристосування може виступати спеціальна дріт для опечатування.

В одному з тематичних розділів магазину канцелярських приналежностей і товарів для офісних установ «Карат» ви зможете знайти пломби для документів всіляких модифікацій. У нас є не тільки широкий асортимент опечатывающих пристосувань, але і велика кількість інших товарів і обладнання офісного призначення. Крім цього, наша компанія прагне завжди підтримувати обслуговування наших покупців на високому рівні. Власне, саме для цього, на базі нашого магазину була створена ціла служба по роботі з покупцями, в завдання якої входить забезпечення інформаційного сприяння для всіх, хто цього потребує.

Хочеться ще трохи зупинитися на пломбах і безпосередньо самої процедури опломбування. Найголовніша мета опломбування цінних документів полягає в тому, щоб не дати можливості стороннім особам отримати до них доступу. Для того, щоб перешкоджати спробам сторонніх осіб вивчити закриті для них папери, і існує технологія їх опломбування. Сьогодні, для перевезення важливої конфіденційної документації, повсюдно використовують спеціальні пакети, які захищені від несанкціонованого проникнення за допомогою спеціальної пломби для документів.

зокрема, сучасна індикаторна пластикова пломба часто застосовується при опломбуванні офісних і домашніх сейфів, фірмових архівних сховищ, повних грошових купюр інкасаторських мішків, автотранспорту, спеціальних касет, призначених для перевезення грошей та об'єктів іншого роду. Пластикова пломба дає можливість індикації числа спроб стороннього доступу до оберегаемым об'єктів. Спеціальна суміш матеріалу, який застосовується при виробництві пломби для документів забезпечує їй досить високу морозостійкість (до -40 градусів).

свинцева Пломба виробляється фірмами-виготовлювачами з чистого свинцю, а також з його сполук. Безпосередньо при опечатуванні вона не вимагає задіювання ніяких додаткових пристосувань. Потім, зроблені з цього матеріалу пломби можуть бути також досить просто зняті без застосування зайвих зусиль, при сприянні звичайних кусачок або простих кравецьких ножиць.

не Зайвим буде зауважити, що крім традиційних пломб, у продажі на сайті нашого магазину є також дріт для опечатування. Частенько, вона містить у собі дві жили, одна з яких головна, а друга лише навивається на неї по всій довжині. Дріт для опечатування такого типу прекрасно підходить для застосування разом з різними видами металевих або пластикових номерних пломб для захисту вашого майна.

Less
More
Пломби

Пломби

Товари відсутні в цій категорії

Підбір товару

Наявність