В принципі, штемпельні фарби відносяться до тих речей, які абсолютно необхідні в кожному кабінеті, тому що сьогодні жодна з офісних установ не може ефективно функціонувати без всіляких печаток і штампів. За винятком звичайної, нескінченно поширеною в діловодстві, штемпельної фарби синього кольору на водній основі, в магазинах присутній спеціальн...

В принципі, штемпельні фарби відносяться до тих речей, які абсолютно необхідні в кожному кабінеті, тому що сьогодні жодна з офісних установ не може ефективно функціонувати без всіляких печаток і штампів. За винятком звичайної, нескінченно поширеною в діловодстві, штемпельної фарби синього кольору на водній основі, в магазинах присутній спеціальна штепмельная фарба виготовлена на спиртовій основі, що докорінно змінює відмінні властивості даної фарби.

Спиртові універсальні фарби тримаються краще всього на поверхнях, які не поглинають вологу (це може бути дерев'яна лакована або глянсова паперова поверхню, метал, вироби зі скла, поліетилену, а також бетон, пластик, якісь види тканини і дуже багато чого ще). Безпосередньо при відбитку, відбувається швидке випаровування спиртових парів і в підсумку, підсихання самого барвника. Універсальні фарби даного виду часто заправляють в настільні штемпельні подушки або ж застосовують з простими ручними друкованими оснащенням. Одна з фарб такого роду може спокійно уживатися як фарба для нумератора і точно також спокійно як фарба для датера. Слід лише зауважити, що універсальні фарби такого типу рішуче не рекомендовано застосовувати в оснащеннях автоматичного типу.

Спеціальна штемпельна фарба обов'язково повинна вживатися тільки з гумовими штемпельними кліше. А ось фотополімер як раз має здатність вбирати в себе спиртові пари і чи не миттєво від цього псуватися. Відтіняюча гамма цього типу фарб досить-таки різноманітна. Тут є, по суті, всі основні кольори. Єдине тільки, що не є відтінків основних кольорів, так як це просто не передбачено технологією виробництва фарб. Ще, досить часто в канцелярських магазинах можна спостерігати не видимий оком людини фіолетовий колір. Втім, він неодмінно повинен випромінювати приємне голубувате свічення, тільки лише його освітять УФ промені.

Нарешті, щоб підвести логічний підсумок всьому вищесказаному, можна стверджувати, що сьогодні покладається розпізнавати три основних різновиди штемпельних фарб: водні, спиртові та олійні. Всі вони призначені для площини якогось певного типу. Водні фарби найчастіше використовуються в різного роду печатках для проставлення відтисків на аркушах паперу і інших схожих з ними жваво вбирающих вологу поверхнях. Вони особливо добре підходять для всіх варіантів друкованих оснащень (і ручних та автоматичних). Також, не менш оптимально вони підходять і для використання у всіляких датерах і нумераторах. Ними допустимо змочувати штемпельні подушки всяких видів.

Випаровування спиртів фарби відбувається не тільки на самому інструменті для друку, але і прямо на штемпельної подушці. Цей фактор означає неминучу і регулярну дозаправку штемпельною фарбою вашого пристрою для друку.

Less
More
Спеціальні штемпельні фарби

Спеціальні штемпельні фарби

Товари відсутні в цій категорії

Підбір товару

Наявність