Всім офісним установам, використовують біндер, слід подбати і про витратних матеріалах. Це, звичайно ж   обкладинки для брошурування, які необхідні для завершеного виду видання, щоб його палітурка придбав свій індивідуальний вигляд. Для цього використовуються або популярні і більш довговічні обкладинки пластикові, або їх різновиди з картону. Обк...

Всім офісним установам, використовують біндер, слід подбати і про витратних матеріалах. Це, звичайно ж   обкладинки для брошурування, які необхідні для завершеного виду видання, щоб його палітурка придбав свій індивідуальний вигляд. Для цього використовуються або популярні і більш довговічні обкладинки пластикові, або їх різновиди з картону. Обкладинка картонна може мати глянсову поверхню або, наприклад, «під шкіру», додаючи солідності ваших документів, а також вона приваблює своєю більш теплою текстурою.

Вам найкраще вчасно розпланувати з якими саме розмірами листів ви будете працювати в найближчому майбутньому і, якщо це стандартний розмір, вам знадобиться купити обкладинку А4 формату. Взагалі, різні обкладинки для палітурки можуть мати свої плюси і мінуси. Так, наприклад, через прозору обкладинку з пластику добре проглядається титульний аркуш документа, а трохи шорстка текстура обкладинки «під шкіру» на тильній стороні, дозволить виключити непотрібне ковзання видання по гладкій поверхні столу переговорів. Пластикова — захищає вміст від зношування, при частому використанні, а картонна — надає індивідуальність.

В цілому, палітурка видань, з використанням обкладинок (більш щільних, ніж папір) і пружин, покликаний захистити аркуші паперу від псування і зминання, упорядкувати та зберегти їх цілісність, а також надати матеріалу потрібне оформлення на задану тематику. Вони можуть бути окрасою видання або просто джерелом інформації про його зміст. Але якщо мова заходить про брошурах, призначених для рекламних цілей, то грамотно оформлена обкладинка стає не просто бажаною, а неймовірно необхідної тому, що тільки від неї буде залежати доля брошури. Чи вона здатна справити враження на цільову аудиторію? Чи зможе виділитися і запам'ятатися на фоні тисяч інших? Адже, всім відомо, що погано зроблений титульний аркуш може відбити бажання ознайомитися з внутрішнім змістом рекламного буклету, а якісний палітурка завжди збудить інтерес читача.

У вас є можливість придбати обкладинки для брошурування за допомогою нашого інтернет-магазину, де вони представлені в широкому асортименті: пластикові, як прозорі, так і тоновані, картонні, як з глянцевим ефектом, так і без. По щільності вони теж відрізняються. Зустрічаються зовсім тверді, часто текстуровані палітурки, як це буває у книг, стандартні, середньо щільні, а також ультратонкі, зроблені для того, щоб бути максимально непомітними. Пакуються вони, зазвичай, в комплекти за 100 штук. Це може бути сотня обкладинок одного кольору, або набір з декількох квітів, щоб завжди мати можливість вибору.

«Карат» постійно прагне надати вам можливість великого вибору канцелярських товарів, що відрізняються відмінною якістю, а також пропонує не менш якісні витратні матеріали, необхідні для всієї офісної техніки, яку ви щодня використовуєте.

Less
More
Обкладинки для брошурування

Обкладинки для брошурування

24 товарів
Відображати 1 - 24 з 24 товарів