поняття нескінченне. Його суть намагаються осягнути не тільки фізики, а й філософи. З самого світанку цивілізації, людство усвідомлювало необхідність вимірювання часу і робив спроби його підкорити. Саме тоді стали з'являтися годинник, спочатку найпростіші сонячні, а потім пісочні і водяні. Добре, що сьогодні немає необхідності ставити так...

  поняття нескінченне. Його суть намагаються осягнути не тільки фізики, а й філософи. З самого світанку цивілізації, людство усвідомлювало необхідність вимірювання часу і робив спроби його підкорити. Саме тоді стали з'являтися годинник, спочатку найпростіші сонячні, а потім пісочні і водяні. Добре, що сьогодні немає необхідності ставити такі громіздкі споруди, а звичайні годинник зустрічаються нам у будь-якому будинку або установі. Ось про їх офісному варіанті ми зараз і поговоримо. Найбільш популярні серед них   годинники KRONOS, тому що даний виробник пропонує годинник на стіну у величезній кількості і різного дизайну, щоб догодити смакам кожного свого покупця.

Великий асортимент годинника цієї та інших фірм-виробників ви знайдете в розділі офісної техніки інтернет-магазину «Карат». Там, серед маси необхідних для життєдіяльності будь-якого офісу товарів, ви зможете купити настінні годинники, які не тільки будуть служити вам вірним помічником часу, а й просто прикрашати стіни вашого приміщення. Сайт нашого магазину в інтернеті вам допоможе відшукати запит «настінні годинники київ». До речі, це зовсім не говорить про те, що зробити замовлення в нас можуть тільки жителі Києва. Наша кур'єрська доставка охоплює і Київську область, а з допомогою служб поштових перевізників ми зможемо здійснити доставку по всій Україні.

Матеріалом для виготовлення цього предмета інтер'єру служить практичний пластик (якщо мова йде про найпростіших моделях) або більш вишукана кераміка (такі моделі часто славляться своєю нестандартністю, але і більш високою ціною), яка дозволяє розгулятися дизайнерської фантазії і запропонувати покупцеві оригінально оформлені годинник. Наприклад, у вигляді стиглого яблука, соковитою виноградної лози або сонячного соняшника. А також безліч ілюстрацій на різні тематики, як то, приміром, кавоманія, світ тварин або зоряне небо.

В нашому магазині, крім настінних, є і настільні їх варіанти. Завдяки можливості надати поверхні обсяг, такі моделі можуть бути особливо вишуканими. Зустрічаються годинник, стилізовані під старовинну скриньку червоного дерева, у формі майстерно вирізьбленими напівлежить скрипки, золотого півника або вічного двигуна. Такі речі, крім усього іншого, стануть чудовим подарунком для особливо важливих персон.

Годинник на стіну допоможуть вам визначити свідомих працівників, і тих, хто любить запізнюватися на роботу, а також побачити насувається час обідньої перерви або закінчення чергового трудового дня. Крім того, без годинника просто неможливо було б організувати тайм-менеджмент, таку собі спеціально розроблену технологію організації часу з метою підвищення продуктивності робочого процесу, якою користуються всі поважаючі себе найбільші компанії зі світовим ім'ям. Подібна временнáя організація дозволяє домогтися воістину неймовірних результатів. Виявляється, ми просто не уявляємо собі скільки часу регулярно йде даремно. Час любить порядок, а годинники KRONOS його створюють.

Less
More
Годинники настінні

Годинники настінні

2 товарів
Відображати 1 - 2 з 2 товарів

Підбір товару

Наявність
Торгова марка