Знищувач документів (так званий   шредер виглядає досить великою установкою, преобразовывающей оказывающуюся всередині папір у тонкі смужки або паперову крихту. Користуються ним з метою дроблення різноманітною, відслужив своє, офісної документації, щоб секретна або особиста інформація не стала об'єктом крадіжки. У перший раз, ця знахідка бала за...

Знищувач документів (так званий   шредер виглядає досить великою установкою, преобразовывающей оказывающуюся всередині папір у тонкі смужки або паперову крихту. Користуються ним з метою дроблення різноманітною, відслужив своє, офісної документації, щоб секретна або особиста інформація не стала об'єктом крадіжки. У перший раз, ця знахідка бала запатентована в 1909 році громадянином США, хоча тоді в маси вона не пішла. Пізніше, в 1935 році, знищувач паперу спорудив німець  за прізвищем Эхингер, за деякими припущеннями заради того, щоб звільнитися від агітаційних листків, не на користь нацистів, з-за яких він міг бути заарештований місцевою владою. Дане пристосування було досить смішним. Воно грунтувалося на принципі дії звичайної лапшерізки, до якої був приєднаний моторчик. По закінченні часу, у Эхингера вийшло організувати персональну фірму, яка до цих пір випускає шредери, правда вже під іншим найменуванням.

Офісний знищувач документів коли виник дані агрегати почали виготовляти масово. Тоді їх поділили на різновиди, залежно від області використання. Обзавестися подібним пристроєм для офісного кабінету, вас запрошує інтернет-магазин «Карат». Саме наш магазин вже багато років займається реалізацією офісної продукції та канцелярських товарів. Він визнаний одним з кращих в Україні і вважається досвідченим фахівцем у сфері офісного постачання в тому числі. Виявити веб-сайт «Карата» у мережі інтернет, вам безперечно допоможе ключовий запит «купити шредер київ». Там на вас чекає не тільки найширший асортимент товарів, але і послуги нашої інформаційно-консультаційної служби, яка організовувалася нами виключно для того, щоб вам було зручно.

Знищувач паперів нерідко застосовувався різними спецслужбами і державними організаціями. Все-таки їм особливо, як нікому, у всі періоди, було принципово важливо залишити в секреті власні папери. У 1979 році, у час, коли готувався примусове вторгнення в посольство США в Ірані, як раз з допомогою шредера було изничтожено велике число дискредитують документів. А після прийняття поправки до закону в 1984 році, коли уряд США, допустив можливість стороннім особам користуватися чужою інформацією, видобутої з контейнерів для відходів, — потреба в бумагорезках різко зросла. Їх повально почали закуповувати приватні особи, що прагнуть захистити власні персональні дані від аферистів.

Сьогодні ці апарати ділять на певну кількість категорій. Персональні машини розраховані на невеликий масштаб роботи і чудово підійдуть для побутового застосування. Офісні модифікації зможуть впоратися з обсягами більше і гарантують більш високий ступінь секретності. В той час, як архівні установки, виглядають величезні агрегатами і готові обернути в дрібну крихту не тільки паперові вироби, а й пластмасові (зокрема, банківські картки), диски і навіть товсті збірники документів укупі з папками на залізних кільцях.

Підбираючи собі який-небудь знищувач документів, не забувайте подивитися на ступінь захисту даних від відновлення, яку він може вам гарантувати.

Less
More
Знищувачі документів офісні

Знищувачі документів офісні

25 товарів
Відображати 1 - 24 з 25 товарів