Галогенні лампочки є такими досить невеликими балончиками, в яких укладається спеціальний газ, що складається з галогенних парів. Такого роду лампи галогенні найчастіше проводять електрострум за допомогою своєї знаходиться всередині вольфрамової спіралі. Внаслідок цього, спіраль нагрівається до пристойної температури. По причині такого інтенсивн...

Галогенні лампочки є такими досить невеликими балончиками, в яких укладається спеціальний газ, що складається з галогенних парів. Такого роду лампи галогенні найчастіше проводять електрострум за допомогою своєї знаходиться всередині вольфрамової спіралі. Внаслідок цього, спіраль нагрівається до пристойної температури. По причині такого інтенсивного нагріву спіраль якраз і провокує світлове випромінювання, яке ми можемо сприймати у вигляді спрямованого світла. Галогенні світильники — це досить довговічні вироби, незважаючи на те що в силу безперервного впливу високих температур, вільні вольфрамові атоми з плином часом зникають з зовнішньої частини вольфрамової спіралі і проявляються на менш жарких ділянках резервуара. Подібна конденсація, на превеликий жаль, у значній мірі обмежує тривалість роботи лампи такого типу.

протягом вже досить тривалого часу, до різного роду конторським і домашнім світильників виробники все частіше і частіше докладають галогенні капсульні лампи. Їх же, не менш інтенсивно використовують у різних стінних бра, підлогові торшери, а також кріпляться на стелі люстрах. Галогенні лампочки цього і будь-яких інших видів у вас є можливість купити в розділі світильників і ламп інтернет-магазину товарів для офісу «Карат». Потрібно особливо зазначити, що в розділі сайту, який присвячений пристроїв для освітлення, присутні не тільки галогенні типи ламп, але і всілякі інші. Вашій увазі представлені і звичайні лампочки розжарювання і люмінесцентні варіанти освітлювальних приладів, і їх рефлекторні модифікації. Миттєво опинитися в розділі освітлювальних пристроїв сайту «Карат» можна завдяки пошуковій фразі «галогенні лампочки купити київ».

Лампочки галогенного типу виділяються серед інших незмінно якісною передачею кольорів, так як їх звичайний діапазон світла досить близький до діапазону повної темряви, з температурою близько 3000 градусів. Світловий промінь ламп такого роду може найбільш правильно подати всі наявні теплі тони, приблизно так само, як це робить проста лампочка розжарювання.

Незважаючи на те, що лампи галогенні по своїй продуктивності трохи не дотягують до ламп люмінесцентного типу і вже тим більше до світлодіодних, їх основна перевага полягає в тому, що такі світильні прилади абсолютно легко можуть застосовуватися в якості гідної альтернативи, що прийшла на зміну звичайним грушовидним типами ламп розжарювання, без втрати ключових параметрів, властивих останнім.

Власне, якраз галогенні лампочки зазвичай прийнято використовувати в фарах більшості автомашин. Таке використання є цілком виправданим, оскільки подібні лампи відрізняються від інших дійсно високоякісної віддачею світіння, досить-таки тривалим терміном служби, а також збільшеною стійкістю до перепадів мережевої напруги. І все це при порівняно малих габаритах безпосередньо колби самої лампи.

Less
More
Лампи галогенні

Лампи галогенні

6 товарів
Відображати 1 - 6 з 6 товарів

Підбір товару

Наявність
Торгова марка
Потужність, Вт