Давно минули ті часи, коли людство залежало від нашого природного світила і підпорядковувалося його розпорядку. З часів винаходу спочатку свічок, а згодом і електричних джерел освітлення, протягом життя людини значно змінилося. Тепер, без штучного світла цивілізований світ просто не може існувати. Використовується він повсюдно — у садах і ...

Давно минули ті часи, коли людство залежало від нашого природного світила і підпорядковувалося його розпорядку. З часів винаходу спочатку свічок, а згодом і електричних джерел освітлення, протягом життя людини значно змінилося. Тепер, без штучного світла цивілізований світ просто не може існувати. Використовується він повсюдно — у садах і школах, у всіляких установах, вдома та на робочому місці. І тому, напевно, кожен хоч коли-небудь замислювався про придбання освітлювального приладу. Ще зовсім недавно вибору не було   всюди використовувалися лампи розжарювання. Тепер же, люди з бережливим складом характеру дозволяють собі купити енергозберігаючу лампочку, оскільки саме вона допомагає економити грошові ресурси. Лампочка економ типу здатна знизити споживання електричної енергії приблизно в п'ять разів. Погодьтеся, це немало. Особливо, якщо врахувати, що освітлювальна здатність при цьому не втрачається.

Найбільш актуальні лампочки енергозберігаючі в робочих умовах офісних установ, так як при такому режимі роботи (найчастіше, одноразове включення і виключення за день) вони, як ніде, можуть проявити всі свої ресурси. Термін їх служби, в такому випадку, буде обчислюватися роками.

В інтернет-магазині «Карат» в наявності є лампочка 15w і вище. Потрібну ви можете підбирати залежно від середовища використання. Завдяки пошуковим запитом «купити лампочку київ» ви опинитеся прямо у нас на сайті, де крім даної категорії продуктів, є все, що необхідно для комплектації як невеликого офісу, так і великої організації. Наші консультанти допоможуть вам зробити правильний вибір і оформлять ваше замовлення в рекордні терміни.

Спробуємо розібратися в різновидах цього освітлювального вироби. Всі хто стикався з «економки», знають, що бувають вони двох форм — дугоподібної і в невеликій спіралі. Чим же вони відрізняються? Нічого загадкового тут немає — відмінність лише в розмірі. Справа в тому, що лампочку у вигляді дуги, технічно легше виготовити (ціна, відповідно, буде відносно невисокою), але вона виходить досить великий за розміром і, іноді, просто не може поміститися в мініатюрні світильники, розраховані на її попередницю — вольфрамову грушу. Спіралеподібне модель виготовляється складніше, але зате вона може бути істотно менше за розміром. Коштує така лампа зазвичай дорожче.

Енергозберігаючі вироби оснащуються стандартними цоколями Е27 та Е14 (міньйон), ідентичними патронів ламп розжарювання. Є одна риса, яка вигідно відрізняє енергозберігаючі моделі від звичайних. Властивість полягає в можливості вибору кольору освітлення. Завдяки знаходиться усередині речовини, потік світла набуває різні відтінки білого, які умовно поділяються на теплі і холодні.

Наостанок хочеться зупинитися на питанні утилізації енергозберігаючих лампочок. Це важливо тому, що в них присутні пари ртуті, не небезпечні для здоров'я людини в малій кількості, але представляють загрозу, якщо їх набереться багато з розбитих ламп (наприклад на звалищі). Тому такі предмети підлягають утилізації спеціальним способом, окремо від інших відходів.

Less
More
Лампочки енергозберігаючі

Лампочки енергозберігаючі

23 товарів
Відображати 1 - 23 з 23 товарів