Лампи розжарювання використовуються людиною вже далеко не перший десяток років. І навіть не дивлячись на те, що сьогоднішній ринок активно заполонили їх енергозберігаючі аналоги, звичайні лампочки зовсім навіть не збираються здавати свої міцні позиції. Купити звичайні лампочки вам слід, якщо ви плануєте висвітлити своє робоче або житлове приміще...

Лампи розжарювання використовуються людиною вже далеко не перший десяток років. І навіть не дивлячись на те, що сьогоднішній ринок активно заполонили їх енергозберігаючі аналоги, звичайні лампочки зовсім навіть не збираються здавати свої міцні позиції. Купити звичайні лампочки вам слід, якщо ви плануєте висвітлити своє робоче або житлове приміщення, а також складські або інші підсобні приміщення. А якщо мова йде про невеликих настільних освітлювальних приладах, бра або торшери — вас виручить лампа свічка, яка цікава тим, що через своїх мініатюрних розмірів, здатна поміститися там, де не поміститься звичайна «груша».

Вам потрібно купити лампочки в Києві? Відмінно! Вам варто тільки визначити, які саме вам потрібні. З матовим або прозорим склом? Цоколь повинен бути вузьким або стандартним? Також прикиньте приблизно яким повинна бути інтенсивність світіння ваших лампочок — і приступайте до покупок.

У столиці є чудовий магазин офісної техніки та супутніх товарів, під назвою «Карат». Він по праву вважається одним з кращих на території України. Свої замовлення у нас можуть залишати не тільки кияни — за сприяння найпопулярніших українських перевізників, ми доставимо товари з нашого сайту в будь-який регіон країни. А товарів у нас дійсно багато; для того, щоб кожен, хто шукає, в рамках одного ресурсу, знайшов все що йому необхідно і навіть трішки більше. До величезного вибору, приплюсувати ввічливе і грамотне обслуговування, а також додати невисокі ціни за якісний товар — так ми отримаємо складові частини нашого успіху. Таким чином ми завойовуємо довіру наших гостей, які дуже швидко стають нашими постійними покупцями.

Вперше, лампи розжарювання почали використовувати в 1809 році. Елементом розжарювання в них служила платинова спіраль. Їх потокове виробництво, на жаль, виявилося не рентабельним і в 1838 році платину замінила вугільна, а пізніше і бамбукова нитка. До того ж, було вирішено створювати всередині вакуум, який дозволяв набагато довше зберігати накаливаемый елемент від повного вигоряння. Така лампа вже дуже нагадувала наші теперішні моделі. Минуло ще пару десятків років, метод удосконалювався, і нарешті, самою довговічною була визнана лампочка з вольфрамовою ниткою, яка накаливалась у вакуумних умовах скляної колби.

Наші сучасні зразки цього освітлювального приладу забезпечуються або вольфрамової, або осмієвої спіраллю, обидві з яких здатні витримувати температуру понад 3 тис З°. Вакуум почали заповнювати інертними газами (ксенон, аргон), завдяки яким вдалося продовжити термін служби елемента розжарювання і виключити внутрішнє закопчение скла, як це бувало раніше, коли гази не використовувалися.

Принцип роботи лампи розжарювання полягає в поступовому нагріванні електричним струмом внутрішньої нитки до граничних температур, завдяки чому, згідно із законами фізики, і з'являється електромагнітне випромінювання, що виражається в звичному нам мірному світінні.

Ось яку складну роботу виконують звичайні, давно стали звичними нам, вольфрамові лампи.

Less
More
Лампочки розжарювання

Лампочки розжарювання

65 товарів
Відображати 1 - 24 з 65 товарів