Вогні-зламостійкий сейф, згідно сейфової класифікації, зараховується до багатоцільовим апаратів, здатним чинити опір двом найбільш поширеним напастей, які мають всі шанси трапитися з ними. Аналогічного зразка, універсальний сейф здатний забезпечити дорогі вам речі як від непередбаченого пожежі, так і від не менш непередбаченого грабіжницького на...

Вогні-зламостійкий сейф, згідно сейфової класифікації, зараховується до багатоцільовим апаратів, здатним чинити опір двом найбільш поширеним напастей, які мають всі шанси трапитися з ними. Аналогічного зразка, універсальний сейф здатний забезпечити дорогі вам речі як від непередбаченого пожежі, так і від не менш непередбаченого грабіжницького нападу. Одним словом, у разі якщо вашої організації реально потрібне  подібна захист, а ви прагнете зберегти не лише цінні документи, але і свої нерви — вам абсолютно бажано буде купити сейф.

Реалізацією високоякісного сейфового оснащення, протягом багатьох років, займається користується популярністю в Україні, магазин офісної продукції «Карат». На нашому веб-порталі, в розділі відповідного обладнання, ви виявите різноманітні модифікації даного помічника і захисника від будь-якої небезпечної ситуації. Наприклад, високоякісні вироби компанії Griffon в загальному не мають потреби в рекламі, так як перевірені роками ефективного застосування. Сейф Griffon — це знак надійності і безумовній впевненості в безпеці вашого майна. Отже, якщо ви коли-небудь вирішите купити сейф у Києві   нехай стане вашим магазином «Карат», а вашим сейфом стане «Griffon».

Крім даних великих апаратів, наш магазин пропонує різну дрібну офісну продукцію та інші товари, часом досить побічно відносяться до кабінетної зайнятості. До таких товарів відносяться продовольство продукти та безалкогольні напої. Ми рекомендуємо лише найбільш загальновизнані з них, які незмінно вживаються в офісних організаціях. Це розчинний і мелену каву, пакетований і заварний чай, цукерки і печиво, цукор-рафінад і сіль, а ще вершки і молоко для додавання кави.

Але ж повернімося до початкового об'єкту статті. Умовно, сейфи ділять на три групи: зламостійкі, вогнестійкі і вогні-зламостійкі. При цьому хочеться, щоб кожен розумів — перші дві модифікації не вважаються взаємозамінними. Отже, у разі якщо на пристрої є позначення, що знаменує його зламостійкість, то аж ніяк не треба сподіватися, що він вбереже від вогняного полум'я і тривалого впливу надзвичайно високої температури. Він розрахований на протистояння злодіям і іншим безпринципним громадянами, що прагне прибрати до рук чужу власність або ознайомитися з вмістом без дозволу господаря.

Інший тип, (його вогнестійкий аналог), зроблений таким способом, що може не тільки певну кількість часу перебувати в самому центрі лютує пожежі, але і перенести кипучі водяні потоки (за прикладом того, як гасять пожежі) не зіпсувавши при всьому цьому божевіллі своє цінне вміст. Втім, необхідно окремо зауважити, що у разі якщо полум'я тільки починає розпалюватися і шанс перенести сейф назовні ще є — переважно буде це зробити, так як тугоплавкі можливості даних виробів хоч і непогані, але на жаль, не безмежні.

І в кінці кінців, вогні-зламостійкий сейф технічно поєднує в собі весь набір основних властивостей попередніх. Але знайте, що за подібний пристрій потрібно віддати достатню кількість грошових коштів, хоча воно того варто.

Less
More
Сейфи вогне-зламостійкі

Сейфи вогне-зламостійкі

36 товарів
Відображати 1 - 24 з 36 товарів