Сейф для зброї – великий асортимент товару в «Карате»

 

Для всіх володарів короткоствольної і вогнепальної довгоствольної спорядження необхідно придбати сейф для зброї – надійний захисник від зломщиків і цікавих дітей. Важливою умовою є той факт, що сейф для зброї Київ не може бути просто великим сейфом – обов'язкова наявність фіксаторів для ...

Сейф для зброї – великий асортимент товару в «Карате»

 

Для всіх володарів короткоствольної і вогнепальної довгоствольної спорядження необхідно придбати сейф для зброї – надійний захисник від зломщиків і цікавих дітей. Важливою умовою є той факт, що сейф для зброї Київ не може бути просто великим сейфом – обов'язкова наявність фіксаторів для стовбура і патронів відрізняють його від звичайного сейфа. Вибираючи сейф для зберігання зброї, не керуйтеся тільки ціною – тут важливо придбати сертифіковану продукцію, яка стане надійним місцем для збереження бойового ствола.

 

Про те, як вибрати і купити збройовий сейф читайте нижче.

 

Як вибрати якісний і надійний сейф для зброї?

 

Основним інструментом будь-якого злодія є – тому чим більше ресурсів він витратить, щоб відкрити або винести ваш сейф для зброї Київ, тим краще для вас. Саме тому, наші фахівці рекомендують купувати сейф для зберігання зброї зі спеціальними кріпленнями для монтажу в підлогу або стіну. Тут також важливо враховувати габарити сховища, його вага і захисні елементи – важкі дверцята з піском, дверцята з дрібними кульками, подвійним типом замків і т. д. Не забувайте, що сейф для зброї ціна якого може варіюватися від марки производятеля, буває для короткоствольної і длиноствольного зброї.

 

Завжди звертайте увагу на збройовий сейф з «секретом» - це допоможе вам затримати злодія, особливо якщо ваш будинок поставлений на сигналізацію. Дрібні кульки в стінках сейфа не дозволяють висвердлити замок – осипаючись вони створюють зайвий рух. Цікавим рішенням буде купити збройовий сейф з додатковим фіксатором, який може закрити дверцята навіть після її злому.

 

При виборі дивіться на технічні дані:

 

- товщину не лише дверцята, але і стінок;

- основний матеріал наповнення;

- можливість встановлення комбінованих замків;

- наявність і кількість зварних швів – чим менше, тим краще;

- вага конструкції та її особливості.

 

Зверніть увагу і на види схоронності зброї – від зломщиків або від вогню. Вогнетривкі сефы виконані за іншим принципом і допоможуть зберегти ваше майна навіть у услвоиях підвищених температур. Однак такий сейф не призначений для захисту від зломщиків – їх система більш проста і підходить для варіантів, коли квартира стоїть на пульті охорони. Якщо ви хочете сейф для зброї купити швидко і легко – звертайтеся в магазин «Карат». Ми підкажемо вам кращі моделі нашого торгового ряду і ви залишитеся задоволені!

Less
More
Сейфи для зброї

Сейфи для зброї

12 товарів
Відображати 1 - 12 з 12 товарів

Підбір товару