Сейф для офісу сьогодні хотів би придбати практично кожен директор фірми. Хоча, чому тільки директор? Серед звичайних людей, напевно теж знайдеться чимало охочих убезпечити свої найцінніші речі або документи. Для цих цілей потрібна сейф. На роботі можна використовувати сейф меблевий, який встановлюється всередині якого-небудь предмета меблів і х...

Сейф для офісу сьогодні хотів би придбати практично кожен директор фірми. Хоча, чому тільки директор? Серед звичайних людей, напевно теж знайдеться чимало охочих убезпечити свої найцінніші речі або документи. Для цих цілей потрібна сейф. На роботі можна використовувати сейф меблевий, який встановлюється всередині якого-небудь предмета меблів і ховається, таким чином, від занадто цікавих очей, що вже саме по собі служить додатковим захистом ваших цінностей. Відверто кажучи, таке поширене поняття, як «сейф офісний», не зовсім коректно, оскільки дані сховища поділяються за іншим категоріям. Але про це трохи пізніше.

У Києві є чудовий магазин «Карат», який займається продажем всіляких офісних приладдя та обладнання. Купити сейф у Києві найкраще саме там, оскільки «Карат» є сьогодні одним з кращих магазинів офісної тематики. Наша команда змогла в одній точці зібрати для вас безліч товарів, без яких не обходиться життєдіяльність жодного офісного установи. На сторінках сайту представлений величезний вибір канцелярії, дрібної і великої офісної техніки з витратними матеріалами до неї, а також побутова хімія для підтримання чистоти у приміщеннях і деякі продовольчі продукти, покликані підтримати працездатність ваших співробітників. Крім багатого асортименту, що саме ми можемо запропонувати саме головне — сервіс високого рівня, завдяки якому, багато хто з випадкових відвідувачів стають нашими постійними покупцями.

Тепер давайте повернемося до теми статті. Чому поділ їх на офісні і персональні є не зовсім коректним? Та тому, що їх відмінності залежать не від території, на якій планується їх застосування, а від здатності протистояти тим чи іншим зовнішнім силам. А об'єднує їх лише головна задача — в цілості зберегти наявне всередині вміст.

Таким чином, ці вироби можна розділити на три основні категорії:

 

  • вогнестійкі, які витримують дуже високу температуру, а також сильні потоки води (імітація гасіння пожежі)
  • зламостійкі, які протистоять грабіжникам
  • вогнезломостійкі, які поєднують в собі функції двох попередніх типів

 

Хочеться особливо відмітити, що перші два типи сейфів не є взаємозамінними. Тобто, якщо ви придбали, наприклад, взломостойкую модель — від вогню вона, на жаль, захистити не зможе. А якщо ви все ж хочете вберегти свої цінні речі не тільки від грабіжників, але і від пожежі — вам слід обзавестися огневзломостойкой моделлю. Тому, перед покупкою, важливо гарненько подумати, вірно оцінити всі можливі небезпеки, які можуть загрожувати вашим цінностям і зробити правильний вибір сейфа.

В залежності від своєї приналежності до будь-якої з категорій, ці персональні сховища можуть мати різну комплектацію. Наприклад, зламостійкі моделі, розраховані на те, щоб ускладнити гіпотетичному грабіжникові роботу і не дати йому просто винести сейф, для розкриття в затишному місці. Тому вони міцно пригвинчуються до підлоги, стіни або до громіздких меблів, тоді як їх вогнетривкі аналоги, навпаки, нікуди прикручуватись не повинні, для того щоб завжди залишалася можливість винести їх у разі пожежі.

Less
More
Сейфи офісні

Сейфи офісні

45 товарів
Відображати 1 - 24 з 45 товарів