Папка ділова може бути успішно використана в діловодстві. Вона допоможе захистити ваші документи від зминання при переїзді, вбереже від випадкового впливу негативних факторів зовнішнього середовища і додасть солідності на ділових переговорах. Найчастіше це   пластикова папка, яка закривається застібками різних типів. За таким принципом і підбира...

Папка ділова може бути успішно використана в діловодстві. Вона допоможе захистити ваші документи від зминання при переїзді, вбереже від випадкового впливу негативних факторів зовнішнього середовища і додасть солідності на ділових переговорах. Найчастіше це   пластикова папка, яка закривається застібками різних типів. За таким принципом і підбирається підходяща. Наприклад, папка на гумках стане в нагоді тоді, коли передбачається її активне розкриття і закривання. Гумки дають можливість здійснювати ці дії досить швидко і без зусиль. Також є в продажі застібки у вигляді липучок, кнопок або портфельних заклепок.

Ділова папка є свого роду помічником для користувача. Особливо актуальна вона на якій-небудь презентації, у відрядженні або просто на виїзній зустрічі з компаньйонами. Подібний аксесуар ділової ви можете вибрати і замовити на сайті магазину «Карат», який вже давно і дуже успішно займається продажем різного роду канцелярського приладдя та товарів для офісу. Ви відшукайте «Карат» в інтернеті по ключовому запиту «придбати папки київ». Наш ресурс пропонує своїм постійним і потенційним покупцям величезна кількість офісних товарів, розсортованих за зручним тематичними розділами. Додатково до цього, ми надаємо нашим гостям обслуговування високого рівня, — для цього у нас працює інформаційно-довідковий відділ, співробітники якого завжди будуть раді запропонувати вам свої послуги з підбору того чи іншого товару. Вони перевірять і розкажуть вам про наявність артикулу на момент замовлення, а також повідомлять всі цікавлять вас подробиці щодо вибраного виробу і допоможуть грамотно оформити замовлення. Телефон та час роботи служби підтримки магазину «Карат» розміщено на сторінці контактної інформації сайту.

Тепер повернемося до діловим папок. Якщо мова про пластикових виробах, то вони розрізняються між собою, насамперед, квітами і фактурою. Виробники випускають варіанти з шорсткостями «під кору дерева», з дрібними ямками «під апельсин», з тканинним ефектом «під сатин», «рогожку» тощо. Деякі з більш дорогих папок, забезпечуються окантовкою з текстилю, яка додатково захищає виріб від передчасного зносу.

У продажу є моделі як з одним загальним управлінням, так і з декількома кишенями для більш зручної сортування файлів. Приміром, серед тих, що продаються у нас в магазині, є папки, що мають у себе всередині шість прозорих відділень для аркушів паперу формату А4, блокнот для нотаток, невелику картотеку і безліч дрібних кишеньок для дрібниць. Присутні й інші багатофункціональні моделі, де є проіндексовані відділення для документів, швидкозшивач на кільцях, записна книжка і навіть кишеня для зберігання комп'ютерних дисків. Це по-справжньому зручні і стильні папки.

Крім практичного пластику, матеріалом для цих виробів може служити і більш витончена шкіра. І навіть не суть важливо, чи було використано натуральна або синтетична сировина — папки з такого матеріалу виглядають незмінно переконливо і солідно. Їх можна порекомендувати працівникам вищої офісного ланки.

Less
More
Папки ділові

Папки ділові

29 товарів
Відображати 1 - 24 з 29 товарів