Велика кількість сучасної офісної апаратури потребує сьогодні в витратних матеріалах. Одним з таких відноситься папір в рулоні. Організаціям часто буває потрібна перфорована папір або плоттерна папір яка використовується в таких пристроях, як плоттер. На відміну від них, інші апарати можуть зажадати не рулонну, а складену стопками папір. Для них...

Велика кількість сучасної офісної апаратури потребує сьогодні в витратних матеріалах. Одним з таких відноситься папір в рулоні. Організаціям часто буває потрібна перфорована папір або плоттерна папір яка використовується в таких пристроях, як плоттер. На відміну від них, інші апарати можуть зажадати не рулонну, а складену стопками папір. Для них теж можна знайти продукцію — це упаковки нарізаних аркушів, з 1600-1700 штук в кожній.

В інтернет-магазині канцелярських товарів «Карат» є рулонний папір різних типів для забезпечення безперебійної роботи всієї офісної апаратури. На сторінках того ж сайту є одношарова і двошарова папір для касових апаратів. «Карат» не дарма вважається найкращим українським магазином свого сегмента. Таке звання нам дісталося завдяки найширшому (понад 4 тис. позицій) асортименту товарів, грамотному індивідуальному підходу до кожного покупця і якості пропонованих товарів за відносно невисокою ціною.

Для зручності наших відвідувачів, на базі магазину «Карат» нами була створена спеціальна інформаційно-довідкова служба, кваліфіковані працівники якої працюють саме для вас. Вони дадуть вам грамотну консультацію щодо вибраних вами товарів магазину, а також дадуть відповіді на будь-які інші ваші питання, які неминуче виникають у процесі вибору практично у кожного покупця.

Тепер давайте розберемося з видами паперів. Тут ми поговоримо про тих, які використовуються у фіскальних пристроях. Наприклад, поширена папір для касових апаратів може бути кілька варіантів. Найчастіше вона — у рулонах, як з перфорацією, так і без, але буває і в окремо нарізаних стопках. Відповідну, потрібно підбирати виходячи з моделі саме вашого фіскального пристрою.

У поліграфічних фірмах частенько можна побачити масивний апарат, званий плоттером. Це не більше, ніж переінакшене назва звичайного графобудівника або принтера, широкого формату, головним завданням якого є викреслювання схем, креслень, малюнків тощо на папері великого формату. Він виконує свою роботу з високою точністю, завдяки наявності спеціального пишучого блоку.

Перші графобудівники з'явилися в 1959 році. Це були величезного розміру машини, і навіть думати годі було про те, щоб помістити їх на робочому столі. Більше десяти років знадобилося для їх удосконалення. І ось, ми маємо декілька різних типів плоттерів, які різняться принципами роботи.

Зараз, налічується три різновиди графобудівника з нерухомих пишучим блоком — рулонний, барабанний і фрикційний. Блок планшетних пристроїв знаходиться в нерухомому стані. Тоді як електростатичні моделі мають принципово інший, растровий ненаголошений підхід до графіку. Подібні прилади відрізняються високою точністю і коштують, відповідно, досить дорого.

Не потрібно забувати, що всі графобудівники, не залежно від їх типової приналежності, потребують особливої папері. Вона теж є в декількох варіантах на вибір. Цей матеріал випускається з глянсовим або матовим покриттям, із захисною плівкою ПВХ або без, а також виготовляються його перфоровані різновиди.

Less
More
Папір перфорований ЛПФ

Папір перфорований ЛПФ

1 товар в наявності
Відображати 1 - 1 з 1 товарів

Підбір товару

Наявність
Торгова марка
Формат
Ширина, мм
Кількість листів
Щільність, г/м2