Маса для ліплення, в звичному нам вигляді, зазвичай представляє з себе отакий пластилін для дітей, який, втім, може використовуватися і дорослими. Іншими словами, це такий матеріал, з якого можна щось виліпити. Виробництво пластиліну сьогодні передбачає вживання для цих цілей каучукових складових, спеціального поліетилену та інших матеріалів від...

Маса для ліплення, в звичному нам вигляді, зазвичай представляє з себе отакий пластилін для дітей, який, втім, може використовуватися і дорослими. Іншими словами, це такий матеріал, з якого можна щось виліпити. Виробництво пластиліну сьогодні передбачає вживання для цих цілей каучукових складових, спеціального поліетилену та інших матеріалів відрізняються високою технологічністю. Пластилін купити обов'язково потрібно тим, хто ніколи з ним не працював, хоча б для того, щоб познайомитися з його чудовими пластичними властивостями. Він досить добре розм'якшується, зовсім не пристаючи при цьому до рук лепщика. Пластичний матеріал такого роду має досить легким, майже непомітним запахом і випускається фірмами-виробниками в наборах самих різних колірних відтінків. Традиційно, пластилін застосовується для художньої ліпки будь-яких виробів. Крім цього, він же використовується і при створенні мініатюрних деталей чого-небудь, а також всіляких заготовок для майбутньої композиції.

Втім, зараз, крім класичного пластиліну, часто можна побачити абсолютно нову специфічну субстанцію з назвою пласти-глін. Найвигідніше придбати масу для ліплення даного різновиду можна на сайті веб-магазину «Карат», в тому розділі, який присвячений шкільним приладдям. Цільовою аудиторією продукту такого роду, звичайно, є діти різного віку. Пласти-глином називають особливо податливу і м'яку на дотик масу. Така маса для ліплення в стані легко придбати майже будь-яку форму, на яку тільки здатний автор. Також, не дивлячись на свою збільшену пластичність, пласти-глін все-таки не прилипає до рук, завдяки чому стає ще більш бажаним як дітьми, так і їх батьками.

Подібна маса дасть можливість вашій дитині добре виховати його тактильні відчуття. Всім відомо, що дрібна моторика рук маленької людини самим прямим чином впливає на формування його мови. Тактильна діяльність, де задіяна дрібна моторика, також сприятиме формуванню творчого та креативного мислення у дитини. Всілякі кольори пласти-глина легко змішуються один з одним, завдяки чому виходить інтенсивна колірна палітра для продуктивної роботи з цим матеріалом.

Пласти-глін можна віднести навіть не до пластиліну, а скоріше до пластилінової пасті, яка відрізняється високою еластичністю і дуже приємно лежить в руках. Виробники стараються в тому, щоб дана субстанція мала якомога більше слабовиражений запах, щоб не відволікати їм автора від створення композиції. Внаслідок усього, що було перераховано вище, стає ясно, як приємно працювати з такою пастою. Крім простого класичного пласти-глина, є також інша його різновид — бульбашковий пласти-глін, який є тією ж масою, але з додаванням особливих маленьких пузыречков. Використовуючи такий бульбашковий пласти-глін можна формувати зовсім особливі і зовсім чудові роботи.

Less
More
Маса для ліпки

Маса для ліпки

Товари відсутні в цій категорії