Демонстраційна дошка, як частину офісного обладнання, отримала у нас досить широке поширення. Щороку все більша кількість офісних установ ставить у себе таку корисну річ, як дошка презентаційна. Це рішення  абсолютно виправдано, оскільки таким пристосуванням нескладно користуватися і воно універсальне. Офісна дошка дає можливість надати візуальн...

Демонстраційна дошка, як частину офісного обладнання, отримала у нас досить широке поширення. Щороку все більша кількість офісних установ ставить у себе таку корисну річ, як дошка презентаційна. Це рішення  абсолютно виправдано, оскільки таким пристосуванням нескладно користуватися і воно універсальне. Офісна дошка дає можливість надати візуальний образ доносимую інформацію до аудиторії. Адже доносимый саме таким способом матеріал запам'ятовується слухачами набагато продуктивніше, ніж його аудіо варіант. Дошка оборотна здатна зробитися вам гарним помічником під час сеансів різного роду демонстрацій.

Одним словом, у випадку якщо ви підтримуєте сучасні технології і всіма силами борються за увагу публіки, — вам слід купити дошку для офісу. Подібне придбання бажано розраховувати завчасно, ґрунтовно дослідивши ринок і визначивши для себе напевно, що конкретно ви бажаєте поставити у власному робочому приміщенні. Нині фірми-виробники випускають у світ велика кількість різноманітних демонстраційних систем.

У їх числі присутні, наприклад, оборотно-мобільні дошки з магнітно-маркерного поверхнею, на яких, з рівноцінним успіхом дозволено і креслити особливим маркером, і прикріплювати всілякі паперові дані, з допомогою що йдуть в наборі магнітів. Є у продажу демонстраційні системи з покриттям з коркового матеріалу, які не розраховані на те, щоб на них писали, а призначені для приколювання до їх поверхні різного матеріалу за допомогою шпильок або гострих кнопок, так вільно входять у губчасту структуру площині дошки. Є в наявності комбі конструкції, що складаються з двох згаданих вище різновидів дощок, а є і моделі, задрапіровані тканиною.

Найбільш прогресивною з усіх, швидше за все, є дошка презентаційна інтерактивна. Даний зразок містить у собі таку популярну серед планшетів функцію, як сенсорне натискання, діюча по системі двох торкань, за допомогою чого виникає можливість діалогового взаємодії з дошкою, яке було недосяжно раніше. Нині ж, зображені на екрані об'єкти є можливість перетягувати в площині, з допомогою пальців. На ній все так само дозволено писати і малювати спеціальним фломастером і прикріплювати магніти.

Існує ще чимало всіляких апаратів для наочної презентації чого-небудь, котрі ми розглянемо в інших дописах. А зараз повернемося до оборотно-мобільним дощок. По суті, це ті ж самі магнітно-маркерні моделі, але стоять самостійно на підставці або тринозі (до яких часто покладаються коліщатка). Додатково до цього, в них можуть використовуватися дві сторони поверхні, а кут обороту конструкції, в основному, завжди можна закріпити в обраному користувачем стані.

Обшивка робочої площини в різних модифікаціях може бути дещо різною. Найчастіше вона керамічна. По низу дошки, виробники споруджують не дуже велику поличку для одного-двох комплектів інструментів. На цій поличці є можливість комфортно розташувати фломастери, тряпочки для стирання їх слідів і магніти для примагничивания паперових аркушів. Час від часу, в наборі можна знайти затискачі для блоку фліпчарт.

Кожна з демо дощок, отрекомендованных вище, може бути замовлена на сайті магазину «Карат», який вважається одним з найкращих постачальників офісних продуктів в Україні.

Less
More
Дошки презентаційні оборотно-мобільні

Дошки презентаційні оборотно-мобільні

27 товарів
Відображати 1 - 24 з 27 товарів