Тримач для маркерів являє собою ємність невеликого розміру, яка дає можливість утримувати одночасно відразу кілька маркерів, призначених для магнітних дощок. Конструкція такого роду, як правило, є там, де й інші аксесуари для дошки з магнітною або магнітно-маркерного поверхнею. Такі тримачі для дошки забезпечуються виробниками досить сильним маг...

Тримач для маркерів являє собою ємність невеликого розміру, яка дає можливість утримувати одночасно відразу кілька маркерів, призначених для магнітних дощок. Конструкція такого роду, як правило, є там, де й інші аксесуари для дошки з магнітною або магнітно-маркерного поверхнею. Такі тримачі для дошки забезпечуються виробниками досить сильним магнітом, який дозволяє без істотних труднощів закріпити їх у обраному місці на поверхні магнітно-маркерного презентаційної дошки.

Аксесуарами для демонстраційних панелей також є і магніти для дошки, при сприянні яких до її зовнішньої площини можна прикріпити які-небудь наочні паперові матеріали. Велика кількість самих різних презентаційних дощок і демонстраційних систем вам пропонує найкращий постачальник товарів для офісу «Карат». У веб-варіанті цього магазину ви зможете знайти велику кількість різного роду аксесуарів до демонстраційного та презентаційному обладнання. Зокрема, тримач для маркерів можна легко знайти і придбати на сторінці розділу, присвяченого презентаційним аксесуарів. В цей розділ можна потрапити за допомогою пошукової фрази «тримач для маркерів київ».

Взагалі, тримач для маркерів відноситься до альтернативних варіантів, які з'явилися і прийшли на зміну традиційної поличці, часто розміщеної внизу дошки. Все-таки, такий альтернативний варіант виявився набагато більш зручним, завдяки своїй більшій мобільності. Фірми, що виготовляють дані пристосування, пропонують конструкцію маркерних власників у двох видах. В горизонтальному і вертикальному. Зовнішній вид модифікацій може певною мірою відрізнятися. У продажу можна зустріти власники з маркерами для дощок, розташованими в один ряд, або ж такі, в яких маркери розміщуються один над одним.

Не слід забувати, що маркери, які призначені для сухостираєма магнітних дошок, усі виробники переконливо радять тримати у виключно у горизонтальному положенні (звичайно, мова йде про стані спокою). Або навіть «ковпачком вниз», що безпосередньо відноситься вже до вертикальних власникам.

Традиційно, самий рядовий тримач для маркерів може вместиить в себе чотири маркери, які випускаються виробниками в основних кольорах: зелений, чорний, синій і червоний. Також, до поверхні презентаційних або демонстраційних дощок можна кріпити магніти для дошки (по іншому їх ще можуть називати тримачі для дошки). Вони здатні надійно зафіксувати паперові листи на магнітних поверхнях презентаційних систем або вітрин.

Крім різного роду презентаційного обладнання та аксесуарів до нього, компанія «Карат» представляє своїм покупцям дуже багато інших товарів, що належать до офісної тематики. Втім, на цьому команда нашого магазину не зупиняється. За винятком офісних товарів, ми можемо запропонувати також велика кількість продукції іншого призначення, теж часто застосовуваної у всіх офісних організаціях.

Less
More
Тримачі для маркерів та дошок

Тримачі для маркерів та дошок

4 товарів
Відображати 1 - 4 з 4 товарів

Підбір товару