Блокноти на клею можна віднести до найбільш простим традиційним блокнотам, одна із сторін яких не прошита (як це буває) і не скріплена спеціальної металевої або пластиковою пружиною, а просто проклеєна особливим клеючим речовиною. На ринку серед інших, зустрічається блокнот з вертикальною проклейкою, сторінки якого можуть розкриватися як у самої...

Блокноти на клею можна віднести до найбільш простим традиційним блокнотам, одна із сторін яких не прошита (як це буває) і не скріплена спеціальної металевої або пластиковою пружиною, а просто проклеєна особливим клеючим речовиною. На ринку серед інших, зустрічається блокнот з вертикальною проклейкою, сторінки якого можуть розкриватися як у самої звичайної книги. Крім цього, завжди можна натрапити на блокнот проклеєний по горизонталі (у цьому випадку його листи слід перевертати знизу нагору).

Обзавестися таким різновидом блокнотів, а крім того, вибрати безліч інших паперових виробів (в їх числі присутні і блокноти дитячі) можливо на сторінках інтернет-магазину «Карат». Якраз «Карат» досить активно виробляє і поставляє велику кількість самої різноманітної офісної та канцелярської продукції. Опинитися на відповідній сторінці сайту, яка як раз конкретно і присвячена блокнотам з проклейкою, можна використавши ключовий запит в пошукачі «купити блокнот Київ».

В принципі, блокнот проклеєний відноситься до типу поліграфічної продукції і служить для записів різного виду. У більшості випадків, він укладає у собі міцно з'єднані між собою паперові листи однакової форми. Ці листи можуть мати певного роду розмітку у вигляді ліній або клітини, а також вони цілком спокійно можуть бути абсолютно порожніми. Частенько, злиті таким чином паперові листочки беруться під обкладинку з різних матеріалів, які повинні бути щільніше внутрішніх аркушів. Формат виробів цього виду і варіант його скріплення може мати деякі відмінності. Якщо говорити безпосередньо про спосіб відбитки таких книжок для записів, то він може бути цифровим або офсетним. Крім того, в поліграфії не менш поширеним є шовкотрафаретний спосіб друку аркушів паперу, який також характерний для проклеенного блокнота.

Кольори безпосередньо самих обкладинок блокнотів виробники завжди поспішали зробити особливо привабливими і різноманітними. Для дітей та підростаючого покоління можна підібрати блокноти дитячі у відповідній тематиці. Наприклад, з різними мультиплікаційними персонажами, героями найбільш відомих серед молоді комп'ютерних ігор або просто заспокійливими красою природи на форзаці.

Більш дорослі представники людства, які нерідко віддають перевагу консервативній строгості зовнішнього вигляду виробу, зможуть вибрати собі найпростіші види обкладинок одного або декількох тонів. Можна також вибрати певну фактуру обкладинки для блокнота, наприклад, з досить респектабельної виконаної серії «під сатин» або ще більш цікавою «під зміїну шкіру». Такого роду блокноти практично напевно будуть виглядати дуже і дуже гідно.

Поліграфічні вироби такого типу відмінно підійдуть для використання під час різноманітних доповідей, лекцій і семінарів. Нерідко блокнотами користуються учні шкіл та студенти вищих навчальних закладів.

Less
More
Блокноти на клею (термобіндер)

Блокноти на клею (термобіндер)

65 товарів
Відображати 1 - 24 з 65 товарів