Лазерні указки відносяться до портативних світловим виробникам електромагнітних випромінювань, які втілені у вигляді променя світла, що має чітку і вузьку спрямованість. По більшій частині, електронна указка виготовляється на базі особливого лазерного діода червоного кольору, який функціонує в одному з конкретних діапазонів світлового променя. П...

Лазерні указки відносяться до портативних світловим виробникам електромагнітних випромінювань, які втілені у вигляді променя світла, що має чітку і вузьку спрямованість. По більшій частині, електронна указка виготовляється на базі особливого лазерного діода червоного кольору, який функціонує в одному з конкретних діапазонів світлового променя. Подібною за параметрами конструкцією володіють також і дещо рідше зустрічаються указки синіх і фіолетових відтінках. Оптична указка зеленого кольору має значно більш складною будовою і представляє вже особливий твердотільний лазер інфрачервоного типу. Найпростіша указка для презентацій червоного відтінку — це найпоширеніше виріб серед усіх, яке нерідко використовується сьогодні під час проведення самих різних заходів презентаційного характеру.

У випадку, якщо вам теж для проведення презентації на належному рівні знадобиться лазерна указка купити ви б змогли в одному з розділів веб-магазину канцелярських приналежностей «Карат». А конкретніше — у розділі, що містить у собі різні аксесуари для презентаційного обладнання. Хочеться зауважити, що команда компанії «Карат» прагне до постійного розширення асортименту товарів в магазині. Власне, з цією метою ми регулярно представляємо увазі покупців нові і нові розділи з товарами якийсь тематики. Наша компанія створює своїм постійним клієнтам всі умови для швидкого замовлення будь-яких товарів офісного напряму.

У яких же випадках можуть використовуватися лазерні указки і чим вони цікаві? Найпростіші з моделей часто використовуються в різного роду офісних установах, в процесі різних ділових презентацій досить високого класу. Вони органічно замінили собою прості дерев'яні указки, як зі школи. Указки оптичного зразка можуть вбудовуватися прямо в пульти дистанційного керування різного роду проекторів, комп'ютерних пристроїв чи дощок для презентацій. Крім того, вони можуть виступати і в якості самостійних пристосувань. Електронна указка червоного спектру може успішно використовуватися у всіляких офісних приміщеннях або на відкритих просторах. Зелена оптична указка розрахована на застосування в подібній обстановці, але на відміну від червоної, вона буде набагато краще видно вдень на відкритому місці, а також на сильно віддалених від відправної точки відстанях. В якості єдиного мінуса лазерних вказівок можна позначити людський фактор, а точніше фактор людських рук, які виходячи з власних вроджених властивостей, не дозволяють досить довго і статично тримати указку з лазерним променем.

Цікаво дізнатися, що утворений такий указкою світловий промінь, надзвичайно цікавий собакам, котам і іншим домашнім улюбленцям. Даний промінь пробуджує в них гаряче бажання неодмінно його зловити. Все-таки, в цьому випадку маються на увазі саме указки червоного світлового спектру, оскільки через своєї виняткової потужності, указка з променем зеленого відтінку може тільки сильно перелякати тварин.

Less
More
Лазерні вказівки

Лазерні вказівки

1 товар в наявності
Відображати 1 - 1 з 1 товарів

Підбір товару

Наявність
Розмір, см