Таблички офісні — це те, що в першу чергу звертає на себе увагу відвідувачів. Кожен з них, ще тільки проходячи по коридору, вже оглядає дверні таблички, в пошуках потрібного кабінету. Хоча в установах, звичайно, використовуються не тільки дверні їх варіанти. Таблички для офісу можуть розташовуватися на робочому столі. Насамперед, вони знадоблять...

Таблички офісні — це те, що в першу чергу звертає на себе увагу відвідувачів. Кожен з них, ще тільки проходячи по коридору, вже оглядає дверні таблички, в пошуках потрібного кабінету. Хоча в установах, звичайно, використовуються не тільки дверні їх варіанти. Таблички для офісу можуть розташовуватися на робочому столі. Насамперед, вони знадобляться співробітникам, що працюють з відвідувачами. Настільна табличка здатна в стислій і лаконічній формі представити прийшов необхідний мінімум інформації про приймаюче його співробітника, позбавляючи останнього від усного представлення.

Що цікаво, на поверхні робочого столу можна розмістити не тільки односторонню панель. Не займаючи зайвого місця, там же відмінно розміститься і двостороння табличка. Вона буде дуже до речі під час різних переговорів і конференцій.

Вироби такого роду мають безпосереднє відношення до всього зовнішнього вигляду організації і першому загальному враженню, яке проводиться на відвідувача. Тому не слід нехтувати цими невеликими, але такими важливими елементами образу компанії. Крім інформування, вони можуть виконувати і деякі рекламні функції, оскільки на будь-якій з них можна розташувати логотип компанії або її фірмовий знак. Брендування елементів офісного інтер'єру стає сьогодні дуже популярним.

Крім номера кабінету, дверні таблички можуть оповіщати про багатьох інших положеннях. На них можна розмістити ПІБ співробітника, який в цьому кабінеті працює, посада, яку він займає, дні та години прийому, контактний номер робочого телефону, якщо це передбачено його посадою і т. д. Крім розгорнутої інформації, подібні вироби можуть містити в собі одне-два слова, які коротко характеризують призначення приміщення, на якому вони закріплені. Наприклад, «службове приміщення», «переговорна», «відділ кадрів», «бухгалтерія», «каса».

Існують ще більш прості варіанти міні-інформерів, які передають поточну інформацію про приміщення на якому вони розташовані. Це часто зустрічаються написи «переоблік», «зайнято», «відкрито», «закрито», «перерва», «обід» та інші. Нерідко, виробники випускають їх на присоску, щоб приклеювати та відклеювати по мірі необхідності. Треба пам'ятати і про таких потрібних спільноти, як «WC», з поділом на жіночу і чоловічу території, щоб кожен бажаючий зміг опинитися у правильному гігієнічному приміщенні.

Таблички офісні відносяться до кількох цінових категорій. В залежності від матеріалів і техніки виконання, їх можна розділити на бюджетні, які робляться з пластика; і на вироби дорожче, виготовлені з різних високоякісних матеріалів, зі складною або унікальною обробкою. Про більш дорогих хочеться розповісти докладніше.

Вони розраховані на використання як на внутрішній території будівлі, так і на його фасаді. Основна конструкція виготовляється з алюмінієвого профілю, а місце розташування інформації захищено додатковим шаром з ультрафіолетовим фільтром. Матеріал з якого виготовляється панель, стійкий до тріщин і дрібних пошкоджень, а значить — прослужить вам максимально довго.

Less
More
Таблички офісні

Таблички офісні

21 товарів
Відображати 1 - 21 з 21 товарів