Коли виникає необхідність продемонструвати що-небудь широкої аудиторії, відразу постає питання про спосіб цієї самої демонстрації. Якщо передбачається накреслення різних схем, зображень або текстів від руки — кращим варіантом може стати магнітна скляна дошка. Саме вона (як і магнітно-маркерні дошки допоможе доповідачу донести до глядачів свої ід...

Коли виникає необхідність продемонструвати що-небудь широкої аудиторії, відразу постає питання про спосіб цієї самої демонстрації. Якщо передбачається накреслення різних схем, зображень або текстів від руки — кращим варіантом може стати магнітна скляна дошка. Саме вона (як і магнітно-маркерні дошки допоможе доповідачу донести до глядачів свої ідеї та думки. Ні для кого не секрет, що інформація, подана візуально сприймається людиною набагато більш продуктивно і надійно. З наявних в широкому продажі дощок, самої зносостійкої є маркерна скляна дошка. Вона прослужить вам довгі роки навіть в умовах дуже активного використання, що вже не раз доводилося безліччю користувачів. Дошка скляна має на увазі застосування маркерів особливого типу, які будуть берегти її довговічність. Обов'язково вибирайте не тільки правильні маркери, а й правильний засіб для очищення поверхні своєї моделі.

Дошки презентаційні різних зразків ви знайдете на сайті магазину офісних товарів «Карат», який вважається кращим магазином в своїй галузі і пропонує не тільки якісну продукцію, а й високого рівня обслуговування покупців. Кожен знає, що такі тендітні товари краще всього купувати в спеціалізованих магазинах, оскільки тільки перевірений постачальник зможе забезпечити вам дбайливу доставку замовлення та надати належну гарантію на обрану вами модель дошки. Інтернет-магазин «Карат» якраз є таким перевіреним магазином. Ми пропонуємо нашим покупцям магнітно-маркерні дошки високої якості.

Моделі бувають різних відтінків. Найбільш поширені та узвичаєні з них — це чорні та білі. Але зустрічаються і інші, більш життєрадісні кольори — малиновий, салатовий. До вибору необхідного кольору треба підходити відповідально, оскільки даний виріб має досить великі розміри і потрібно правильно визначити, який саме відтінок буде приємний очам протягом тривалого часу. Крім того, сьогодні існує маса друкарень, в яких на скляну поверхню дошки зможуть нанести логотип вашої організації, її фірмові кольори або будь-яку іншу інформацію, на ваш розсуд.

Скло, застосовуване при виготовленні подібних дощок, звичайно ж, не просте. Воно загартовується спеціальним чином і може витримувати досить інтенсивні удари, хоча і не застраховане від повного розбиття, все ж це — скло. До самого виробу зазвичай додаються кріплення, за допомогою яких можна надійно прикрутити його до стіни. Часто виробники вкладають у комплект один або кілька маркерів, призначених саме для таких дощок. Також у наборі зазвичай йде пара сильних магнітів, розрахованих на закріплення паперових аркушів, ще можна зустріти і губку, якою передбачається витирати сліди маркера з поверхні цього скляного виробу.

У господарів невеликих кафешок і ресторанчиків європейських країн (а поступово і у нас) є чудова традиція розміщувати на таких дошках невеликі актуальні пропозиції своїх закладів або просто гарні побажання всім перехожим. Це виглядає дуже мило і привабливо.

Less
More
Дошки презентаційні маркерні скляні

Дошки презентаційні маркерні скляні

16 товарів
Відображати 1 - 16 з 16 товарів

Підбір товару