Стрічка для касових апаратів найчастіше схожа на згорнуту у вигляді ролика довгу і вузьку смугу паперу, розраховану на експлуатацію в різних касових пристроях. Ще, її можна іменувати касовою стрічкою. Активно використовується така смуга в сферах, які передбачають постійну роздруківку різного роду чеків. Касова стрічка, ціна якої раціональна (якщ...

Стрічка для касових апаратів найчастіше схожа на згорнуту у вигляді ролика довгу і вузьку смугу паперу, розраховану на експлуатацію в різних касових пристроях. Ще, її можна іменувати касовою стрічкою. Активно використовується така смуга в сферах, які передбачають постійну роздруківку різного роду чеків. Касова стрічка, ціна якої раціональна (якщо купувати в «Карате»), часто застосовується в касових апаратах, банкоматах різних банківських структур і POS-пристроях, а також у фіскальних реєстраторів, всіляких терміналах, і інших пристроях.

Купити касову стрічку краще буде у компанії «Карат». На сайті магазину, в розділі виробів з паперу, ви зможете знайти велику кількість різних варіантів касових стрічок. Наприклад, касова стрічка 57 — вона вважається однією з найбільш популярних на ринку, так як постійно використовується в класичних касових апаратах, які ми у величезній кількості спостерігаємо практично в кожному магазині. Відшукати сайт компанії «Карат» в інтернеті вам допоможе ключова фраза «стрічка касова Київ».

Нинішня стрічка для касових апаратів пропонується фірмами-виробниками в самих різноманітних варіантах. Вона може мати в собі один шар офсетного паперу або складатися з того ж офсетного шару, але з додаванням ще одного, особливого шару, що включає в себе мікрогранули, які здатні проявляти відбитки. Крім іншого, паперова смуга буває або одноактивной, або двухактивной. До того ж, касова стрічка 57 (точно також як і стрічки іншої ширини) може мати особливе покриття, при нагріванні якого відбувається реакція і позначається отриманий відбиток. Такий тип касової стрічки відмінно працює з усіма видами апаратів, що підтримують функцію термопереноса.

На поточний день, якраз стрічка з термоэффектом вважається найбільш затребуваною з усіх стрічок. Нею елементарно користуватися, вона не має в собі паперової пилу, отже, не зашкодить друкуючого механізму апарату. Виробляють чекові стрічки компанії, що постачають ролики з навитої на них стрічкою спеціальними втулками, завдяки яким їх вільно можна приладнати на призначене для цього місце, передбачене конструкцією касового апарату. Стрічки для кас можуть різнитися між собою по типу паперу, її ширини, діаметра ролика і по довжині стрічки.

Всі наведені раніше типи чекових стрічок ви можете подивитися у відповідному розділі на порталі магазину канцелярських приналежностей «Карат». Зокрема, у даному розділі ви зможете відібрати потрібні вам стрічки (у нас є і найбільш поширена стрічка для касових апаратів), для того щоб гарантувати безперебійну роботу вашої установи.

Необхідно зауважити, що при щоденному використанні, навіть самий величезний рулон стрічки може закінчитися, отже, вам треба завчасно подбати про придбання відразу деякої кількості роликів чекової стрічки, з тим щоб уникнути мимовільного простою вашого підприємства. До того ж, різних чекових стрічок в нашому інтернет-магазині завжди є в надлишку.

Less
More
Стрічка для касових апаратів

Стрічка для касових апаратів

4 товарів
Відображати 1 - 4 з 4 товарів

Підбір товару

Наявність
Торгова марка
Щільність, г/м2
Розмір, мм X м