Пропонована різними магазинами рулонний папір може існувати для різного виду діяльності. Приміром, дуже активно купується установами папір для плотера призначена для використання в особливих принтерах широкого формату, які саме так і називаються (плоттери). Дана папір в рулонах виготовляється виробниками в деяких різновидах і зустрічається у виг...

Пропонована різними магазинами рулонний папір може існувати для різного виду діяльності. Приміром, дуже активно купується установами папір для плотера призначена для використання в особливих принтерах широкого формату, які саме так і називаються (плоттери). Дана папір в рулонах виготовляється виробниками в деяких різновидах і зустрічається у вигляді звичайного паперу, офсетного (яка ще називається інженерною). Покриття такого роду паперу може бути суперглянцевая, простим глянсовим або матовим. Крім того, папір для плотера може мати плівковим (або ПВХ покриттям або ж не володіти ним. Традиційно, всі типи паперу широкого формату, пропонуються виробниками в рулонах різних по ширині і довжині.

Купити папір для плотера всі зацікавлені можуть на сторінках кращого сайту офісних приладдя «Карат». На тому ж веб-ресурсі ви можете купити папір у рулонах і будь-якого іншого призначення. Магазин «Карат» виділяється серед інших високим рівнем пропонованого сервісу, а також незмінною якістю канцелярської продукції.

В сучасних офісах знаходиться досить велика кількість різноманітної офісної техніки, в якій необхідно повинна застосовуватися папір в рулонах. Як раз для техніки такого роду вам може знадобитися як проста папір, так і її перфоровані різновиди. До того ж, деякі особливі офісних апарати в стані взаємодіяти лише з папером, знаходиться в стопці. Для таких пристроїв виробники випускають цілі упаковки стосів паперу, покладеної по 1500-1800 аркушів у кожній з них.

Рулонний папір для широкоформатного технічного принтера має порівнянно малою щільністю і призначається для відбитки різноманітних креслення схем (якщо вона без покриття), а також може досить легко застосовуватися для виготовлення всіляких рекламних листівок та плакатів (якщо вона з покриттям).

Фахівці в різних сферах досить-таки активно використовують у справі принтерную фотопапір з якоюсь встановленої фактурою, зокрема, з фактурою картинного полотна або полотна. Подібного роду «Полотно», чудово йде для вживання при роздрукуванні якісних репродукцій уславлених картин. Його ж можна використовувати для відбитки гобеленів, великих хусток, святкових скатертин та іншого роду інтер'єрних прикрас з дизайнерською обробкою.

Папір в рулонах може бути застосовна не тільки в плоттерах. Такого ж роду папір вкладається і в касові апарати. Ця стрічка буває з одним або двома шарами. Ще, зустрічаються її перфоровані варіанти. Використовують таку чекову стрічку в апаратах, службовців для роздруківки всіляких чеків. Дана стрічка застосовується в касових пристроях, всяких POS-терміналах, банківських автоматах, фіскальних пристроях і схожій техніці. Компанії-виробники обладнують ці ролики спеціальними зручними втулками. Завдяки їм, рулон дуже просто виходить закріпити на потрібному місці.

Less
More
Папір рулонний

Папір рулонний

2 товарів
Відображати 1 - 2 з 2 товарів

Підбір товару

Наявність
Розмір
Вага, кг