Бізнес-організатори — це в якомусь роді напоминатели. Частково вони виконують завдання персонального секретаря, оскільки в змозі зберігати всередині різного роду інформацію, пов'язану з професійною діяльністю; план роботи, дати ділових зустрічей і прийдешніх заходів. Ваш особистий бізнес-організатор на кільцях стане в нагоді вам для записування ...

Бізнес-організатори — це в якомусь роді напоминатели. Частково вони виконують завдання персонального секретаря, оскільки в змозі зберігати всередині різного роду інформацію, пов'язану з професійною діяльністю; план роботи, дати ділових зустрічей і прийдешніх заходів. Ваш особистий бізнес-організатор на кільцях стане в нагоді вам для записування всіляких номерів телефонів, адрес та інших даних, які завжди повинні бути під рукою. Купити органайзер слід, якщо ви намітили якусь певну мету. Адже в ньому можна не поспішаючи і докладно змалювати собі всі щаблі її досягнення, а також можливі варіанти обхідних шляхів. Не дарма поголоска говорить, що той, хто знаходиться в постійному русі і шукає можливості — обов'язково досягне бажаного. У цьому плані, письмове втілення ваших бажань (використовуючи органайзер) особливо благотворно позначається на вашому наближенні до них.

Кращий в Україні магазин канцелярської продукції «Карат» пропонує вам купити бізнес-організатор для подальшого його використання в роботі. Дружний колектив нашого магазину піклується про те, щоб надати своїм покупцям найширший спектр товарів офісного призначення. Додатково до цього, ми пропонуємо висококласне обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта і цілком адекватні ціни. Така тактика дозволила нам отримати велику кількість постійних покупців.

Наша компанія займається також виробництвом власної продукції канцелярського призначення, завдяки чому, ми завжди можемо особисто контролювати ціноутворення на товари нашій лінії. Ще, на базі нашого інтернет-ресурсу, була організована спеціальна довідкова служба, досвідчені співробітники якої, завжди допоможуть вам правильно оформити замовлення, або, наприклад, вибрати підходящий саме вам принтер, так само як і будь-який інший товар, з представлених на сайті.

На що ще здатний подібного роду органайзер? Крім книги для записів, яка в більшості випадків кріпиться за допомогою кілець, в ньому часто можна знайти телефонну книжку, датований календар терміном на один рік, розділ для всіляких особистих нотаток, а також кишеньки для зберігання візитних карток і багато чого ще.

Застібаються бізнес-організатори теж по-різному. Найбільш часто зустрічаються — це застібки-кнопочки, але бувають й інші, наприклад, липучки або блискавки, а іноді трапляється так, що виріб взагалі ніяк не застібається. Що до зовнішнього оформлення — вибір варіантів широкий. Обкладинки можуть бути виконані з натуральної шкіри або її замінників, а також з інших тривких матеріалів різних фактур і кольорів.

Існують моделі, в комплект до яких вкладається кулькова ручка, а в самому виробі передбачено спеціальне відділення для її зберігання. Це зручне рішення дозволяє завжди мати під рукою інструмент для письма, щоб мати можливість вчасно записати раптово з'явилися думки, контактні номери телефонів колег, партнерів і тому подібні важливі речі. До того ж, ви навіть зможете проявити свої художні здібності, якщо не в шедеврах світового масштабу, то хоча б у фантастичних візерунках-переплетеннях, які часто самі собою з'являються на папері під час тривалої телефонної розмови.

Less
More
Бізнес-організатори

Бізнес-організатори

Товари відсутні в цій категорії

Підбір товару

Наявність