Інформаційна стійка, що представляє із себе підлогову рекламну конструкцію, є гідною альтернативою традиційним стендів-щитів. Стійка такого типу може набагато ефективніше донести до присутніх у залі глядачів якусь важливу і корисну інформацію. Ці стенди благополучно можна ставити в різного роду бізнес-центрах, фінансових та банківських установах...

Інформаційна стійка, що представляє із себе підлогову рекламну конструкцію, є гідною альтернативою традиційним стендів-щитів. Стійка такого типу може набагато ефективніше донести до присутніх у залі глядачів якусь важливу і корисну інформацію. Ці стенди благополучно можна ставити в різного роду бізнес-центрах, фінансових та банківських установах, великих і дрібних торгово-розважальних центрах, а також в інших місцях постійного скупчення народу. Стійка з рекламною інформацією нерідко встановлюється прямо біля входу в приміщення, а значить, вона буде займати собою одне з найбільш вигідних для перегляду місць. Таке її розташування може бути свого роду гарантією того, що з наявної на стійці інформацією познайомиться позитивно кожен гість закладу.

Стійку подібної різновиди можна купити в магазині «Карат». На тому ж веб-ресурсі можна придбати, зокрема, також рамки з клік системою. Самостійно продається досить практична і зручна в роботі дошка-вітрина і більш сучасна модифікація   вітрина з замком на ніжках. Щоб негайно взятися за вибір належною вітрини, вам слід опинитися в потрібному розділі магазину канцелярських товарів «Карат». Це можна зробити за допомогою такого пошукового запиту як «інформаційні стійки купити київ».

Дошка-вітрина — це пробкова або ж магнітно-маркерна площину, доповнена особливим, що підходить за форматом оргсклом в рамці з алюмінію, яке нагадує дверцята і може замикатися на ключ. Власне, це особливо доречно у разі якщо інформативний матеріал збирається бути розміщеним в якомусь місці зовні будівлі. Крім усього іншого, буде набагато правильніше, якщо стенд буде розміщений під якимось навісом, який зуміє вберегти пристрій від проливного дощу і рясного снігопаду.

Дошки у вигляді вітрин відмінний чином підійдуть у тому випадку, якщо вам буде потрібно не дати доступу до розташованих за склом інформаційних матеріалів. Замикається така вітрина однієї акрилової дверима з невеликим замком. Анодований алюміній є тим матеріалом, з якого, власне, і проводиться профіль виробу. Вітрина з замком на ніжках виготовляється з округлого виду алюмінієвої трубки діаметром близько 50 мм. Ключі від замка вітрини неодмінно покладаються в комплекті до основного виробу.

Рамки з клік системою є досить-таки елегантними конструкціями, що призначається для розміщення на них самої різної інформації. Такі рамки, найчастіше, можна побачити в просторих готельних холах, ресторанах різних категорій, робочих офісних приміщеннях та інших публічних місцях. Заміна знаходиться всередині інформаційного матеріалу відбувається елементарно, завдяки сучасній клік-системою. Повна операція цілком повинна зайняти у вас менше однієї хвилини і не повинна викликати жодних проблем.

На який би сучасної демонстраційної системі ви не зупинили свій вибір, вона буде працювати набагато ефективніше, ніж будь-які старомодні технології донесення інформації.

Less
More
Вітрини

Вітрини

13 товарів
Відображати 1 - 13 з 13 товарів

Підбір товару