Стійка для буклетів або як її ще називають   буклетниця є виробом, що представляють із себе стенд або стійку, яка може бути виконана по-різному і мати різні методи розміщення інформаційних матеріалів на полицях або ж в кишеньках. Стійка для брошур такого роду може незмінно результативно застосовуватись і в якості звичайної інформаційної стійки, ...

Стійка для буклетів або як її ще називають   буклетниця є виробом, що представляють із себе стенд або стійку, яка може бути виконана по-різному і мати різні методи розміщення інформаційних матеріалів на полицях або ж в кишеньках. Стійка для брошур такого роду може незмінно результативно застосовуватись і в якості звичайної інформаційної стійки, і в якості рекламної стійки (інакше вона називається промо-стійкою). Буклетниці пропонуються фірмами-виробниками в підлогових варіантах, а ще у вигляді настінних модифікацій цих виробів. Настінна стійка для брошур дозволяє експонувати аудиторії до 32-х різних листівок одночасно. Штучка подібного роду відмінним чином підійде для установки в магазинах, великих і невеликих виставкових залах, приміщеннях різноманітних банків і інших аналогічних установ. Механізм настінного буклетниці передбачає її прикріплення безпосередньо до стіни якого-небудь приміщення. Крім цього, вона володіє функцією добавки ще деякої кількості поличок для вашої друкованої продукції. Полиці буклетниць виконуються з досить міцного акрилу товщиною в кілька міліметрів.

Канцелярський магазин офісних приладдя «Карат» здатний запропонувати вам безліч варіантів найрізноманітніших буклетниць, а також рекламних та інформаційних стендів іншого роду. Потрапити прямо в шуканий (присвячений буклетницам) розділ сайту цілком можна, зокрема, за допомогою ключового пошукового запиту «буклетная стійка купити».

Переважно, буклетниці виготовляються з високоякісних матеріалів, які відповідають усім висунутим вимогам по відношенню до продукції даного типу. Така стійка для брошур просто відмінно стане в нагоді в тому випадку, якщо планується масове поширення різноманітних інформаційних брошур і рекламних буклетів серед населення. Додатково до цього, в стійках такого роду можна досить зручно розмістити не тільки буклети, але і різного роду прайс-листи, всілякі каталоги, рекламні друковані видання, а також інформаційно-ознайомчі журнали в самих різних форматах.

головне призначення, яке має здійснювати буклетниця — це пряме пособництво і сприяння в рекламуванні якогось конкретного виду продукції. Стійка для буклетів дозволяє в якомусь сенсі зв'язати кінцевого споживача безпосередньо з виробником рекламованих продуктів, що зрозуміло обов'язково призведе до збільшення зацікавленості до пропонованих товарів або послуг. А така зацікавленість у подальшому абсолютно точно повинна позитивно позначитися на обсягах продажів.

Зовсім доречно вироби подібного роду виглядають в зонах, відведених для відпочинку або очікування відвідувачів, де досить багато людей мимоволі повинні проводити деяку кількість свого часу. Погодьтеся, що було б дуже розумно заповнити цей час приємним просматриванием знаходиться в буклетницах літератури рекламного характеру.

Less
More
Стійки для брошур та буклетів

Стійки для брошур та буклетів

14 товарів
Відображати 1 - 14 з 14 товарів

Підбір товару

Наявність