Традиційно, кліше для штампа використовують для одержання певного відбитку. Для цього слід завчасно приготувати спеціальне гумове кліше з необхідним шаблоном. Нині, друкарську кліше є залізниці, гумовою або полімерної формою, яка використовується для нанесення друку на паперовий аркуш. Взагалі-то, в друкарні і поліграфії можна зустріти кліше для...

Традиційно, кліше для штампа використовують для одержання певного відбитку. Для цього слід завчасно приготувати спеціальне гумове кліше з необхідним шаблоном. Нині, друкарську кліше є залізниці, гумовою або полімерної формою, яка використовується для нанесення друку на паперовий аркуш. Взагалі-то, в друкарні і поліграфії можна зустріти кліше для круглої печатки, а також квадратний, трикутний або прямокутне кліше.

Найвигідніше купити кліше для друку можна в одному з розділів сайту канцелярської та офісної продукції «Карат». На тому ж сайті ви зможете знайти ще масу інших, не менш потрібних для офісу та друкарської справи товарів. Все це ви знайдете на сторінках магазину, а також будь-які з різновидів печаток (як простих ручних, так і більш зручних автоматичних) і дуже багато різних змінних подушечок для автоматичних друкарських оснастки та стаціонарних пристроїв. У нас є в наявності величезна кількість штемпельних фарб всіх відтінків, серед яких ви неодмінно оберете що-небудь. В якості додаткових товарів, ви зможете придбати комплекти літер і чисел з символами, які часто вживаються в роботі з самонаборными модифікаціями штемпелів.

Слід пам'ятати, що компанія «Карат» може запропонувати власноруч створити для вас гумове кліше згідно вашого ескізу або за вашим усним побажанням. Готові шаблони для штампів виготовляються з гуми спеціальної різновиди. Це відбувається індивідуально і за попереднім замовленням. Для того щоб довірити виготовлення печатки нашої компанії «Карат», вам слід підібрати з великої кількості показаних на сайті оптимальне для вас кліше для штампа, покласти його в інтернет-корзину сайту і у додатковій примітці до замовлення написати текст, який треба набити на штампі. Прийнявши ваше замовлення на виготовлення печатки в обробку, на вашу поштову скриньку прийде лист, який буде мати в собі закінчений макет для подальшого з вами узгодження. Згодом, обговоривши з вами всі деталі замовлення та отримавши попередню оплату роботи, ми подаємо остаточне кліше в наш відділ по виготовленню штампів і чекаємо його готовності. А тепер, слід нагадати, що до вже виготовленому з гуми кліше буде потрібно додатково придбати автоматичне оснащення, звичайно якщо у вас її немає.

Більш сучасна автоматична друкована оснащення є модифікованим і досконалим продовженням такого застарілого пристрою, як простий ручний штемпель. Вона з'явилась порівняно недавно, проте практично відразу сподобалася і була високо оцінена тими працівниками, чия робота безпосередньо пов'язана з відбитками всіх видів. Такого роду визнання можна вважати цілком правомірним, так як користуватися нинішньої версій друку стало значно легше. Раніше, працівникам бухгалтерських відділів доводилося незмінно тримати при собі не тільки друкувальну основу, але і просочену чорнильним речовиною губку. А нині все це легко розміщується всередині приладу.

Less
More
Кліше штампів та печаток

Кліше штампів та печаток

Товари відсутні в цій категорії

Підбір товару

Наявність