Табличка з адресою, традиційно повинна розташовуватися на фасадах будівель і може значно спростити всім нам разыскивание потрібного будинку. Важко уявити, що було б складно розбиратися в хитросплетіннях муніципальних вулиць без сприяння такого потрібного виробу, як адресна табличка. Краще всього, якщо б вони були скрізь, тоді знаходити точна адр...

Табличка з адресою, традиційно повинна розташовуватися на фасадах будівель і може значно спростити всім нам разыскивание потрібного будинку. Важко уявити, що було б складно розбиратися в хитросплетіннях муніципальних вулиць без сприяння такого потрібного виробу, як адресна табличка. Краще всього, якщо б вони були скрізь, тоді знаходити точна адреса буде нескінченно легше. Табличка на будинок здатна розмістити на своїй поверхні інформацію різного роду. Це може бути номер будинку і назву вулиці, на якій він розташований, а також назва фірм, що знаходяться безпосередньо в цьому будинку з їх режимом роботи.

Фасадні таблички всіляких варіантів і видів ви можете вибрати в одному із спеціальних розділів інтернет-сайту магазину офісних товарів «Карат». Табличка на будинок купити можна саме у нас в магазині. Природно, вона повинна бути попередньо замовлена вами у наших менеджерів. Це потрібно насамперед тому, що будь-яка табличка такого роду проводиться спеціально для вас і є в якомусь роді унікальною. Співробітники нашого відділу розробок повинні будуть володіти даними щодо матеріалу таблички, її стилістики, а також щодо безпосередньо тексту, який необхідно на неї нанести.

Нерідко, фасадні таблички виготовляються виробниками з особливого двошарового пластику. Особливо популярні кольори для табличок такого роду — це поєднання срібного і чорного. Втім, цілком припустимі і інші комбінації відтінків: зокрема, золотий з чорним, синій із золотим, чорний з червоним та інші. Використовується для виготовлення фасадних табличок пластик виконаний у вигляді такого собі сандвіча, який формується з двох контрастують між собою за кольором шарів. За сприяння лазерного гравірувального апарату верхній пластиковий шар досить акуратно зчищається і дає можливість виступити нижнього шару. Завдяки використанню такої техніки обробки матеріалу, вдається отримати яскраве і досить контрастне остаточне зображення. Пластиковий матеріал, з якого надалі буде зроблена адресна табличка, часто досить стійкий до механічних пошкоджень, а також до негативного впливу не дуже сприятливих атмосферних умов (наприклад, таких як спекотне сонце або сильна вологість).

Високоякісна табличка з адресою часто володіє бездоганно гладкою, дзеркальною поверхнею, на яку текст або малюнок наноситься методикою глибокої гравіювання з використанням фрезерного обладнання. Найчастіше, на зовнішній табличці такого роду розміщується фірмова символіка компанії або організації, повна її назва, а також цілком ймовірно, режим роботи зазначеного закладу або якась зовсім інша необхідна інформація. Безпосередньо від технології виробництва виробів такого роду залежить не тільки зовнішній вигляд, але і тривалість служби, яка може досить сильно варіюватися. Віддавайте перевагу якісно виконаним адресних табличок.

Less
More
Таблички адресні

Таблички адресні

Товари відсутні в цій категорії

Підбір товару

Наявність