Повітряно-бульбашкова плівка є таким матеріалом, який просто відмінно підійде для пакування і транспортування особливо крихких і цінних речей на досить тривалі дистанції. Завдяки своїм пом'якшує удари якостям, повітряно-бульбашкова упаковка може прекрасним чином вберегти свій вміст від пошкоджень різних видів. Плівка з бульбашками це саме та упа...

Повітряно-бульбашкова плівка є таким матеріалом, який просто відмінно підійде для пакування і транспортування особливо крихких і цінних речей на досить тривалі дистанції. Завдяки своїм пом'якшує удари якостям, повітряно-бульбашкова упаковка може прекрасним чином вберегти свій вміст від пошкоджень різних видів. Плівка з бульбашками це саме та упаковка, яка ще відмінним чином зможе вберегти ваш вантаж від згубного впливу надмірно надмірно теплого чи холодного повітря, а також від впливу вологи, яке майже завжди негативно позначається практично на всіх товарах. Властивість подібного роду є безперечною перевагою даного матеріалу над простий пакувальної папером з будь-якого магазину.

В інтернет-магазині «Карат» є бульбашкова плівка купити можна яку в кількох різних варіантах. На сторінках сайту є як не дуже великі рулончики такої плівки, призначені для незначного обсягу робіт, так і рулони досить значного розміру, які знадобляться під час різного роду заходів широкого профілю. Виявити конкретно ту сторінку і розділ сайту «Карат», присвячений даними типів пакувальних матеріалів, можна використавши пошукову фразу, що містить слова «повітряно-бульбашкова плівка київ».

Абсолютно неординарні властивості пакувальної повітряно-пухирчастої плівки обумовлені її дійсно незвичайною структурою. Повітряно-бульбашкова плівка найчастіше нараховує в собі найменше два шари. В якості першого шару виступає спеціальна, досить-таки щільна і відносно тонка підкладка, яка виготовляється з поліетилену високого тиску низької щільності. Функцію другого шару виконує вже пузирчастий шар, який щільно приклеєний безпосередньо до самої підкладки. Всі містяться в цьому шарі бульбашки повітря виразно ізольовані один від одного. Саме завдяки такій ізоляції, при ймовірному порушенні цілісності одного з бульбашок верхнього шару, інші (навіть поруч стоять) повітряні бульбашки залишаться цілими. Таку багаторівневу захист навіть для надзвичайно крихких виробів, сьогодні, в змозі гарантувати лише повітряно-бульбашкова упаковка.

Плівка з бульбашками має виключно широкий спектр ймовірного вживання. Наприклад, внаслідок своїх амортизуючих параметрів, вона може оберегти транспортується товар не тільки від безпосередніх прямих пошкоджень, але й від банальної вібрації. Терморегуляція у подібній пакувальної стрічки працює набагато ефективніше, ніж у традиційного поліетилену. Справа в тому, що всередині бульбашок є звичайний сухе повітря, який вважається чудовим теплоізолятором. Крім того, повітряно-бульбашкова плівка допоможе захистити ваші особисті речі від простий і такий часто зустрічалася пилу і бруду. Додатково, було б бажано зазначити, що такого роду матеріали прийнято використовувати не лише в різних офісних установах, але і в будівництві, наприклад, для теплоізоляції стін будь-яких споруд чи комунікацій будівель.

Less
More
Повітряно-бульбашкова пакувальна плівка

Повітряно-бульбашкова пакувальна плівка

Товари відсутні в цій категорії

Підбір товару

Наявність