Ящик картонний — це якась картонна тара, яка виготовляється виробниками у вигляді багатогранника. Нерідко, роль такої фігури грає паралелепіпед. Завдяки використанню твердих матеріалів, форма такої коробки тримається одна і та ж (на відміну від всіляких м'яких мішків і сумок), навіть не дивлячись на загальну заповненість такого роду тари. ...

Ящик картонний — це якась картонна тара, яка виготовляється виробниками у вигляді багатогранника. Нерідко, роль такої фігури грає паралелепіпед. Завдяки використанню твердих матеріалів, форма такої коробки тримається одна і та ж (на відміну від всіляких м'яких мішків і сумок), навіть не дивлячись на загальну заповненість такого роду тари. Конфігурація у вигляді багатогранної прямокутника для виробництва пакувальних коробок обрана зовсім не випадковим чином. Вибір обумовлений тим, що саме така форма дає можливість в значній мірі більш економно витрачати площа складського приміщення при зберіганні вантажів, а також простір вантажного автомобіля при їх транспортуванні. Також, картонні коробки подібної форми будуть досить зручні в процесі перенесення, особливо якщо її здійснюють одночасно дві людини. Пакувальні коробки великого розміру частенько по-суті просто гофровані ящики, всередину яких можна помістити фактично все, що прийде в голову.

Купити картонні ящики за низькою вартістю краще буде в магазині канцелярських інструментів та інших товарів «Карат», у розділі відведеному під пакувальні матеріали. Картонний ящик купити необхідно просто неодмінно в тому випадку, якщо ви маєте намір влаштувати масштабне переселення або просто бажаєте дбайливо скласти деякі свої речі. Саме на сторінках інтернет-порталу «Карат» ви зумієте вибрати для себе добре ящики виготовлені з міцного картонного матеріалу.

Частенько, для створення такого роду тари, за основу береться особливий вид гофрокартона. Це високоміцний матеріал, який до того ж володіє досить незначною вагою. Хоча основна його перевага не в цьому   воно полягає в тому, що картонні коробки з цього матеріалу відрізняються зовсім невисокою ціною. Завдяки таким важливим особливостям, ємності цього типу стали чи не найбільш часто зустрічається пакувальними виробами в світі. Виготовлені з гофрованого картону коробки, гранично цікаві в співвідношенні ціни з якістю. До додаткового плюса гофрокартонних виробів також можна віднести можливість вживати для його виготовлення звичайний картон і папір, взяту з макулатури. Отже, для того щоб отримати гофровані ящики не потрібно вирубка лісу і навколишня природа ніяк у зв'язку з цим не страждає.

Гофрокартон з якого роблять тару у вигляді скриньок різного розміру, включає в себе три шари, два з яких картонні, а один — паперовий. Паперовий шар виконаний у вигляді дрібних хвиль і знаходиться між двома щільними картонними листами. Власне кажучи, така конфігурація матеріалу робить гофрокартон досить жорстким. З метою створення матеріалу для тари з ще більш високими показниками міцності, виробники випускають неймовірно міцний п'яти - або навіть семишаровий гофрокартон, виконаний за тією ж схемою, шляхом накладання готових шарів один на одного з наступним їх чергуванням.

Less
More
Ящик картонний

Ящик картонний

Товари відсутні в цій категорії

Підбір товару

Наявність