Кишеня для документів це такий кишеньку, який виготовляється з досить тонкого прозорого матеріалу з клейкою основою. Такий виріб може бути застосоване в самих різних цілях. В першу чергу, прозора обкладинка такого роду використовується для розміщення її в районі лобового скла машини. Всередину неї, як правило, вкладають різні потрібні в дорозі д...

Кишеня для документів це такий кишеньку, який виготовляється з досить тонкого прозорого матеріалу з клейкою основою. Такий виріб може бути застосоване в самих різних цілях. В першу чергу, прозора обкладинка такого роду використовується для розміщення її в районі лобового скла машини. Всередину неї, як правило, вкладають різні потрібні в дорозі документи, які згідно з правилами дорожнього руху обов'язково повинні там бути. Зокрема, обкладинку даного виду можна брати як кишеня для техталона. Адже, за фактом, це обкладинка для документів, крізь яку контролює рух на дорозі представник дорожньої служби буде мати можливість відразу побачити необхідні документи не обшукуючи машину. Використовується для отримання такого кишені матеріал досить-таки часто буває стійким до сильного ультрафіолетового випромінювання і перепадів температур, що дуже важливо, тому що документи розміщуються під лобовим склом транспортного засобу.

Ще, така обкладинка для посвідчення може досить легко кріпитися на внутрішній стороні будь канцелярських папок. Як раз для цього у неї є шар липкої основи, а сам процес приклеювання проходить без додаткових зусиль користувача. Таким чином у вас вийде отримати невеликий вільний простір для самих маленьких паперових листочків. Наприклад, туди можна відправити і деякі з документів, які хотілося б якимось способом виділити з маси інших. У ролі таких документів можуть виступати магазинні чеки, різні замітки, кольорові вкладки або щось ще.

Додатково до цього, такі ж прозорі кишені різного розміру регулярно використовуються при перевезенні різних товарів. У цих випадках, їх приклеюють на доступному для огляду водія або експедитора місці і вкладають в них всі необхідні супровідні документи. Це досить-таки зручно, адже всі наявні документи виявляються зібраними в єдиному місці і експедитору або водієві не потрібно буде розшукувати їх у якийсь момент по салону автомобіля. Як вже говорилося, робочий матеріал подібного роду кишень досить-таки стійкий до впливу навколишнього середовища і може витримати коливання температур в межах від -40ºС до +45ºC

Розміщувати супровідну документацію в прозорих поліетиленових кишенях досить скоро стало настільки популярне, що тепер, можна сказати, жодна з перевезень товарів не проходить без них. Матеріал хорошої якості, з якого виробляється кишеня для документів дозволяє зберегти паперові документи від ймовірного впливу навколишнього середовища, а його светопроницаемой здатність дає можливість розрізнити текст в різних погодних умовах.

Обкладинка для документів в різних варіантах завжди присутній серед товарів сайту магазину канцелярських виробів «Карат». В розділених за тематикою розділах магазину ви побачите понад 4 тисяч найрізноманітніших товарів безпосередньо стосуються теми офісної діяльності.

Less
More
Карманці для документів

Карманці для документів

4 товарів
Відображати 1 - 4 з 4 товарів

Підбір товару

Наявність
Торгова марка
Щільність, мкм