Вибрати і придбати такий корисний для будь-якого офісу товар як стікер, вам пропонує інтернет-магазин «Карат» - лідер у своєму сегменті офісних приладдя. Стікерами називаються такі папірці невеликого розміру, найчастіше квадратної форми, і обов'язково з липкою смугою на звороті. Дуже бажано будь-яким працівникам офісної сфери завжди ...

Вибрати і придбати такий корисний для будь-якого офісу товар як стікер, вам пропонує інтернет-магазин «Карат» - лідер у своєму сегменті офісних приладдя. Стікерами називаються такі папірці невеликого розміру, найчастіше квадратної форми, і обов'язково з липкою смугою на звороті. Дуже бажано будь-яким працівникам офісної сфери завжди тримати на своєму столі подібний стікер кубик або стікер блок.

Серед широкого асортименту стікерів нашого сайту, кожен покупець матиме можливість вибрати собі або звичайний стікер, або кольоровий стікер, або стікери на стіну, на свій смак і розсуд. Вони відрізняються розмірами, формою та кольорами. Для того, щоб купити стікер зі сторінок нашого сайту, вам потрібно буде спочатку туди потрапити. Це допоможуть зробити фрази «стікери київ» чи «стікер ціна», набрані у вашому пошуковику.

Для яких же цілей і завдань потрібні стікери? Насамперед вони потрібні для невеликих заміток, а так само для нагадування собі про якоїсь важливої інформації. Словом, для всього того, з чим не справляється в дану секунду ваша пам'ять. Стікер цікавий не тільки можливістю що-небудь на ньому записати, а й насамперед тим, що цю записку згодом можна приклеїти кудись на видне місце, що допоможе вам убезпечити себе від забуття і втрати потрібної інформації.

Ви зможете записати собі або іншим будь-яке нагадування, замітку або фразу використовуючи стікер блок, кольоровий стікер або стікер кубик. Та навіть найулюбленішу з цитат великих людей, за допомогою стікера, ви зможете записати і приклеїти де-небудь біля комп'ютера, щоб вона радувала або надихала вас на протязі всього трудового дня.

А наскільки легше стає вивчення іноземної мови? Ви пишете на стікері нові слова і розвішуєте їх навколо, на видних місцях. Ця методика є дуже ефективною і особливо хороша, коли досліджувані слова позначають саме ті предмети, на яких вони приклеєні. За допомогою кольорових стікерів, у вас з'явиться додаткова можливість розбити слова за родами або якимсь іншим ознакам, для ще більш якісного вивчення нової мови.

Також ви зможете випробувати свої сили, наприклад, у написанні віршів. Чому б і ні? Може бути у вас, як раз під час роботи, з'явилася вельми вдала рима на злобу дня — запишіть її на стікері, можливо вона стане вашим майбутнім віршем. Або у вас виникло бажання зробити комплімент собі або комусь із товаришів по службі? Зробіть його, використовуючи стікер у формі сердечка. І Нехай у вас в офісі панує гарний настрій!

Less
More
Стікери в кубі

Стікери в кубі

67 товарів
Відображати 1 - 24 з 67 товарів