Карти пам'яті є такими портативними комп'ютерними пристроями, чимось нагадують чіпи. Такі пристрої готові утримувати в своїй пам'яті внесену в їх надра інформацію цифрового виду і зберігати її певний (можна сказати, досить тривалий) час. Нинішня SD карта пам'яті нерідко виготовляється на основі флеш-пам'яті, проте для її створення можуть задіюва...

Карти пам'яті є такими портативними комп'ютерними пристроями, чимось нагадують чіпи. Такі пристрої готові утримувати в своїй пам'яті внесену в їх надра інформацію цифрового виду і зберігати її певний (можна сказати, досить тривалий) час. Нинішня SD карта пам'яті нерідко виготовляється на основі флеш-пам'яті, проте для її створення можуть задіюватися і зовсім інші технології. Подібні запам'ятовуючі чіпи повсюдно застосовуються в самих різних електронних приладах, яких на сьогоднішній день в світі налічується величезна кількість.

Найбільш різноманітні карти пам'яті недорого можна купити на сторінках інтернет-сайту магазину «Карат». У цьому магазині, у розділі, присвяченому комп'ютерній техніці, ви зумієте вибрати для себе оптимальну карту пам'яті з представлених до продажу. У випадку якщо ви користуєтеся хоч яким-небудь із сучасних комп'ютерних гаджетів (смартфоном, фотоапаратом, планшетом), вам в обов'язковому порядку буде потрібна карта пам'яті купити яку за вигідною ціною можна спільно з новим замовленням канцелярського приладдя для вашого офісу. Відразу знайти потрібний розділ на сайті «Карата» можна за допомогою пошукового запиту «карта пам'яті київ».

Тепер можна подумати і про правильному виборі підходящої саме вам карти пам'яті. У малосведущего користувача може виникнути хибна думка, що підібрати карту пам'яті зовсім не важко. Втім, в цьому процесі є кілька базисних факторів, які обов'язково слід прийняти до уваги у разі, якщо ви маєте намір уникнути можливих проблем, пов'язаних з сумісністю карти пам'яті і вашого електронного гаджета, а також з її нікчемними швидкісними параметрами.

Досить недавно, у продажу можна було спостерігати більше десятка різних видів карт пам'яті. Однак, тепер виробники зосередилися на трьох основних, на яких і базуються всі наступні різновиди носіїв інформації.

Найбільш часто зустрічається, є SD карта пам'яті (від англ. Secure Digital). Вона найчастіше застосовується у досить габаритних електронних виробах, таких як відеокамери і фотоапарати. SD носій являє собою невеликий пластиковий прямокутник зі зрізаним правим кутом вгорі, а інша його сторона оснащена щільним рядом мініатюрних металевих контактиков. Додатково до цього, у верхньому куті прямокутника карти пам'яті є маленький повзунок, який здійснює функцію перемикання і блокування картки, що дозволяє убезпечити знаходяться на ній інформаційні дані від мимовільної перезапису.

Другий глобальної різновидом карт пам'яті CompactFlash (скорочено CF). Вона вважається найстарішою за віком і до того ж найбільш великою з карт, що випускаються сьогодні в світі. Її використання обмежене лише професійною фото - та відеотехнікою, оскільки тільки ця карта в змозі гарантувати можливу якість виробленої зйомки. Слідом ідуть такі інформаційні носії, як xD-Picture і Memory Stick, представляють різновиди фотоаппаратных карт, розроблених під конкретні марки пристроїв.

Less
More