Дошка для презентацій — це часте явище в наших офісах. Їх підбирають спираючись на цілі, для яких вони будуть призначатися. Наприклад, дошка пробкова відмінно підходить для різноманітної інформації, паперові аркуші якої, пропонується прикріплювати до неї за допомогою шпильок або кнопок, але вона не підходить для написання на ній текстів. Для пис...

Дошка для презентацій — це часте явище в наших офісах. Їх підбирають спираючись на цілі, для яких вони будуть призначатися. Наприклад, дошка пробкова відмінно підходить для різноманітної інформації, паперові аркуші якої, пропонується прикріплювати до неї за допомогою шпильок або кнопок, але вона не підходить для написання на ній текстів. Для писання чого б то не було, добре підійде одна з маркерних або магнітно-маркерних дошок.

На сайті одного з кращих магазинів канцелярських товарів та офісних меблів «Карат», ви зможете купити коркову дошку. На тому ж сайті представлено безліч дощок іншого призначення, які можна використовувати в інформаційних і рекламних цілях. Досвідчена команда нашого Call-центру, телефон якого зазначені в контактному розділі сайту, допоможуть вам вибрати необхідні товари. Ті ж співробітники, проконсультують вас щодо способів оплати і доставки замовлення. Крім сайту в інтернеті, у нас є свій реальний магазин, в якому у вас буде можливість розглянути або протестувати який-небудь предмет в живу. Ключові фрази на кшталт «пробкова дошка купити київ» чи «дошка Київ» повинні допомогти вам знайти нас в інтернет мережі.

Отже, настав час ознайомитися з особливостями даного предмета. Корковий матеріал, що добувається з кори деяких видів дерев. Цей твердий матеріал є одним з найбільш легких матеріалів, що мають природне походження. Він практично не вбирає багато видів рідин і має низьку звуко - і теплопровідністю. Найчастіше його використовують, звичайно ж, для закупорювання пляшок з вином. Друге місце по інтенсивності використання пробкової кори займає взуттєва промисловість (завдяки все тій же водостійкості), із-за чого її навіть стали величати «туфельным деревом». А також, змішавши цей матеріал зі спеціально оброблених лляною олією, ми отримаємо лінолеум.

Зараз такий кори виробляються презентаційні дошки. Хочеться відзначити, що для цих цілей — матеріал самий підходящий, тонкі шпильки або невеликі кнопки-гвоздики, якими пропонується прикріплювати що-небудь до поверхні, входять в його дрібнозернисту пористу структуру дуже навіть легко і не дивлячись на це, надійно тримаються.

Таким інформаційних дошках надають лаконічну прямокутну форму і обрамляють в алюмінієву рамку з куточками з пластику (ще рамка може бути дерев'яною). До неї додаються пара або дві пари кріплень, за допомогою яких можна прикрутити дошку до стіни горизонтально або вертикально. В комплекті можуть бути кнопки-гвоздики. Вибір розмірів дощок досить великий, є невеликі 30х40см, середні 60х90см і великі 120х240см. Колір, а вірніше, відтінок залежить від кори конкретного виду дерева і може незначно змінюватись.

Крім простих примірників, на нашому сайті представлений такий вид, як дошка-вітрина. До звичайної дошки з пробки кріпиться оргскло в алюмінієвій рамі, яке можна закрити на ключ. Особливо це зручно, коли матеріал інформаційного характеру необхідно розмістити на фасаді будівлі. Її ж можна використовувати і всередині, особливо якщо мова йде про демонстрації чого-небудь цінного.

Less
More
Дошки презентаційні коркові

Дошки презентаційні коркові

30 товарів
Відображати 1 - 24 з 30 товарів