Діловий блокнот — це одна з найбільш корисних речей кожного офісного працівника. Навіть якщо ви не згодні з цим твердженням — спробуйте все ж його завести, хоча б в цілях експерименту. Ви здивуєтеся наскільки більш організованим може стати ваш робочий день. Адже таке поняття як тайм-менеджмент придумано не випадково. Більш менш постійне використ...

Діловий блокнот — це одна з найбільш корисних речей кожного офісного працівника. Навіть якщо ви не згодні з цим твердженням — спробуйте все ж його завести, хоча б в цілях експерименту. Ви здивуєтеся наскільки більш організованим може стати ваш робочий день. Адже таке поняття як тайм-менеджмент придумано не випадково. Більш менш постійне використання книги для записів, допомагає ефективніше використовувати робочий час. Втім, це відноситься не тільки до робочого часу, а й до часу взагалі.

Купити блокнот для самоорганізації, а також для записів іншого характеру, ви зможете на сайті інтернет-магазину «Карат», який вважається одним з кращих магазинів у сфері офісних товарів, на сьогоднішній день. У нас ви зможете придбати все, що потрібно для сучасного офісного установи, в тому числі, наприклад, блокнот А6 формату. Крім того, саме тут вас чекає більше, ніж 4 тисячі товарів, тематично об'єднаних за різними категоріями. Відшукати «Карат» в інтернеті можна за запитами «блокнот Київ» чи «блокнот А5 ціна». Нашої найпершим завданням є забезпечення покупців товарами хорошої якості за конкурентними цінами. Серед усього розмаїття продукції, ви зможете вибрати собі блокнот з кремовим блоком або ж стандартний, з білими сторінками. Колірне оформлення обкладинок таке різноманітне, що для кожного хто цікавиться знайдеться підходяща. Додатково, в таких виробах є закладка-ляссе та блок корисної інформації.

Чому ж записна книжка може бути такою привабливою? Вона здатна замінити вам вашу ж пам'ять. Внаслідок того, що людська пам'ять — поняття досить обмежене, на неї не слід покладатися в особливо важливих питаннях. Ресурс її швидко вичерпаємо, а значить, найбільш розумним буде   довірити важливу інформацію папері. Взявши в помічники книгу для записів, вам вдасться надійно зберегти безліч даних про різні події, дати і запланованих заходах, розвантаживши тим самим, власну голову, розумову діяльність якої, можна буде направити на поточну роботу, не відволікаючись на сторонні дрібниці.

до того Ж, блокнот можна використовувати для зберігання списку всіх необхідних телефонних номерів, разом з адресами та подібної контактною інформацією. Так, все це вже є в пам'яті вашого смартфона, але всім відомо, як іноді вони бувають електронні пристрої і як часто вони або розряджається в самий невідповідний момент, або взагалі перестають працювати самим загадковим причин. У зв'язку з цим, вам ніколи не завадить наявність тієї ж інформації, але тільки в паперовому вигляді.

Книжка блокнотного типу допоможе зафіксувати різні історії з вашого життя. Відкрийте в собі письменницький або поетичний талант! На її сторінках можна вести, наприклад, філософські міркування з самим собою, писати вірші чи пісні, присвячені коханій людині, а також записувати найкращі афоризми або рецепти на швидку руку. Нарешті, на сторінках можна просто малювати. Особливо це актуально під час розмови по телефону — непомітно виходить цілий шедевр.

Less
More
Зошити, книги записні

Зошити, книги записні

Товари відсутні в цій категорії

Підбір товару

Наявність