Основний писального належністю в наші дні залишається стара добра ручка. І хоч вона зазнала досить сильні зміни еволюціонуючи на протязі століть, але навіть у наш комп'ютеризований період, не втратила своїх позицій. Купити ручку ви зможете у нас на сайті. Сьогодні з'явилося не мало варіантів нашої помічниці і більшість з них пропонує вам наш інт...

Основний писального належністю в наші дні залишається стара добра ручка. І хоч вона зазнала досить сильні зміни еволюціонуючи на протязі століть, але навіть у наш комп'ютеризований період, не втратила своїх позицій. Купити ручку ви зможете у нас на сайті. Сьогодні з'явилося не мало варіантів нашої помічниці і більшість з них пропонує вам наш інтернет-магазин «Карат» — один з кращих магазинів товарів для офісних потреб. В нашому асортименті вам попадеться як звичайна ручка кулькова, так і рідкісна ручка пір'яна, як дуже популярна ручка гелева, так і різні лайнери і навіть рапидограф.

Ваш пошуковик перенесе вас до нас на сайт, варто лише набрати в ньому «ручка ціна» чи «ручка київ». А вже на сайті ви зможете задовольнити ваші найвибагливіші бажання щодо асортименту канцелярських товарів, серед яких вам неодмінно трапиться і вона   ручка.

Познайомимося з ними ближче, щоб зрозуміти для чого їх придумано так багато і в чому їх відмінності. Знайомство почнемо, мабуть, з самої звичайної і поширеною   ручка кулькова. Вона змінила на посаді пір'яну і це стало проривом в її удосконаленні. Адже, до того, пір'яна ручка особливо зручною не була, натомість вимагала постійна наявність при собі певних аксесуарів у вигляді промокашки і баночки з чорнилом. Так, вона махом могла зіпсувати всю папір, коштувало тільки не встежити за краплею чорнила. Ручка кулькова таким же махом усунула і змусила забути про існування цієї проблеми. Чорнило опинилися всередині стрижня, а за їх вихід назовні став відповідати малесенька кулька. Популярність ця ручка здобула шалену. Не думаю, що на всій цивілізованій планеті знайдеться хоч одна людина ніколи не тримав у руці кулькову ручку.

Трохи пізніше лінійка ручок стала розширюватися і приносити нам нові винаходи на цьому терені. Стали з'являтися лайнери, ручка гелева, рапидограф. Гелеві ручки працюють за тим же принципами, що і кулькові, тільки їх стрижень наповнюється більш легким у порівнянні з чорнилом речовиною — гелем на водній основі. Писати такою ручкою легше, оскільки натиск їй достатній мінімальний, а лінії виходять тонкі та рівні, без просвітів. Так званий рапидограф — це вже вищий ручечный пілотаж. Він справляється з тим, з чим більше не впоратися нікому. Їм успішно користуються креслярі для високоточних креслень, художники, особливо працюючі в напрямку графіки, архітектори і дизайнери, для втілення на папері всіх своїх геніальних ідей.

Less
More