Бейдж горизонтальний та вертикальний бейдж) — це, можна сказати, бирка, виконана у вигляді картки, що використовується для запису коротких відомостей про її господаря. Зазвичай, на бейджі прийнято розташовувати дані, що дають змогу ідентифікувати стоїть перед вами особу. «Бейдж» є словом іноземного походження. У нас частіше мож...

Бейдж горизонтальний та вертикальний бейдж) — це, можна сказати, бирка, виконана у вигляді картки, що використовується для запису коротких відомостей про її господаря. Зазвичай, на бейджі прийнято розташовувати дані, що дають змогу ідентифікувати стоїть перед вами особу. «Бейдж» є словом іноземного походження. У нас частіше можна почути слово «бирка».

Бейджі купити хочеться порадити в розділі для дрібних канцелярських приналежностей магазину «Карат». Крім основного вироби, вам неодмінно буде потрібно придбати і відповідне кріплення для бейджа, за допомогою якого, в общем-то, він і буде кріпитися до одягу. Зустрічаються кріплення різних видів, починаючи від простого шийного шнурка і закінчуючи досить просунутими кріпленнями, такими як, наприклад, кліп для бейджа. Матеріалом для виробництва таких виробів, як бейдж, найчастіше служить традиційний пластик, хоча в продажу можна побачити і інші матеріали. Яскравим прикладом виступає, бейдж силіконовий, який виготовляють із спеціального виду силікону.

Інтернет-магазин «Карат» активно поставляє товари офісного призначення. Він славиться широким вибором продукції високої якості і по-праву визнається одним з найкращих постачальників офісних приладдя в державі. Все розмаїття товарів раціонально розсортовані по предметним розділів інтернет-сайту. Щоб отримати можливість зробити замовлення на нашому ресурсу — реєстрація не є обов'язковою. Покупки можна здійснювати швидко і просто з будь-якого розділу магазину.

Крім постачання канцелярських товарів, «Карат» виробляє власну лінію офісної продукції відмінної якості. Товари цієї серії можна купити на порталі магазину по найбільш приємним розцінками. Для більшого комфорту наших покупців, ми організували загальний довідковий відділ, кваліфікована команда якого зорієнтує вас у виборі відповідного товару і розповість про наявні варіанти оплати і доставки зробленого замовлення.

Не винятком товарів постійного попиту, компанія «Карат» представляє своїм клієнтам кілька серій ексклюзивних канцелярських виробів. Зокрема, ручки Parker або Waldmann, які абсолютно справедливо вважаються найкращими ручками в світі і часто використовуються у вигляді виключно дорогого презенту в діловій сфері.

Повертаючись до бейджами, хочеться зауважити, що традиційно їх носять люди, чия робота передбачає людське спілкування. Бейдж горизонтальний(втім, також як і вертикальний бейдж), найчастіше ми можемо спостерігати на форменому одязі банківських співробітників, працівників торгівлі або громадського харчування, а також на представників різних культурних закладів. Допустимим вважається наклеювання фотографії носія на бейджик. Найзручніше кріплення для бейджа   кріплення, виконане у вигляді затиску-кліпу.

Бейджі часто використовуються на різного роду ділових зустрічах, широкомасштабних і міні конференціях, тренінгах та інших подібних заходах. Кинувши погляд на наявну на бирці інформацію, ви будете в курсі того, хто саме знаходиться в даний момент перед вами.

Less
More
Бейджі

Бейджі

57 товарів
Відображати 1 - 24 з 57 товарів