Самоклеюча етикетка — це, можна сказати, невеликий джерело інформації про той чи інший товар, що повідомляє нам з вами деякі дані про його характеристики. Така етикетка може бути традиційно білої або це може бути етикетка кольорова. Зараз також дуже часто використовуються етикетки самоклеючі, і як варіант   термоетикетка. Пачками в 100 аркушів к...

Самоклеюча етикетка — це, можна сказати, невеликий джерело інформації про той чи інший товар, що повідомляє нам з вами деякі дані про його характеристики. Така етикетка може бути традиційно білої або це може бути етикетка кольорова. Зараз також дуже часто використовуються етикетки самоклеючі, і як варіант   термоетикетка. Пачками в 100 аркушів комплектується етикетка А4 формату, покликана заощадити вам трохи грошей і користуватися етикетками не обмежуючи себе.

Для того, щоб купити етикетку в Києві, відвідайте сайт нашого інтернет-магазину, вибирайте підходящий вам варіант, обов'язково перегляньте й інші не менш корисні товари нашого магазину, робіть замовлення і отримуйте всі вибране вами найближчим часом. Ми намагаємося щоб на придбання і отримання необхідних вам товарів з нашого сайту, у вас йшло якомога менше часу і зусиль.

Саме етикетки самоклеючі дуже часто і активно використовуються в цілях реклами, причому, як в рекламі товарів і послуг, так і в рекламі власного бренду. На етикетці зручно і просто можна розмістити логотип або фірмовий знак вашої фірми або її слоган, а потім презентувати подібні етикетки вашим партнерам по бізнесу або потенційним і постійним клієнтам. Ще, як варіант, самоклеяться етикетками з логотипом фірми, можна прикрасити робочі приміщення, це буде впадати в око й запам'ятовуватись відвідують вас клієнтам. Та навіть свого співробітника можна оригінально привітати з днем народження, приклеївши на пляшку з шампанським фотографію з його зображенням.

Де ще нам попадається етикетка, запитаєте ви? Усюди. Без них нам довелося б несолодко. Озирніться навколо, етикетки є на всій одязі, адже нам потрібно якось дізнатися якого розміру ота сорочка або з якої тканини зроблені ці штани. Нам потрібно знати з чого зроблені купуються нами в магазинах продукти харчування і не вийшов у них термін придатності. Без цього не обійтися. Мобільні телефони — про них нам теж багато чого хочеться дізнатися, і країну виробника та серійний номер, так і інші характеристики не завадять. У всім цьому нам допоможе розібратися самоклеюча етикетка, хоча й звичайна теж підійде. Етикетка — це свого роду спосіб передачі інформації, іншими словами так відбувається спілкування між продавцем і покупцем. Етикетка дає не доступну раніше можливість донести найнеобхіднішу інформацію від одного іншому, так би мовити, без особистої присутності.

У наші дні етикетки збираються в колекції збирачами-аматорами. А з великих художників за створенням етикеток були помічені Сальвадор Дали, Марк Крокував і Пабло Пікассо.

Less
More
Етикетки

Етикетки

93 товарів
Відображати 1 - 24 з 93 товарів