Калька паперова — це різновид практично прозорого паперу, яку часто використовують в ході креслення різного роду схем або графічних побудов, а також при копіюванні документів вручну. Надзвичайне поширення калька під олівець здобула у віддалені від теперішніх часів, коли процес креслення абсолютно не був комп'ютеризований. За допомогою листа звич...

Калька паперова — це різновид практично прозорого паперу, яку часто використовують в ході креслення різного роду схем або графічних побудов, а також при копіюванні документів вручну. Надзвичайне поширення калька під олівець здобула у віддалені від теперішніх часів, коли процес креслення абсолютно не був комп'ютеризований. За допомогою листа звичайної кальки, можна було своїми силами зняти скільки завгодно копій з будь-яких креслень або схем. Безпосередньо саме копіювання здійснюється шляхом накладення кальки на необхідну ділянку паперового аркуша. Калька в рулоні навіть сьогодні ще застосовується періодично в будівельній справі, особливо часто вона задіяна на початковому етапі архітектурної розробки будівельного об'єкта. Потрібно це для того, щоб подивитися, наприклад, дотримання сумісності поверхів будівлі один з одним. Звичайна калька паперова згодом стала прототипом, який використаний у якості здатності накладання великої кількості шарів, які тепер повсюдно використовуються в комп'ютерних програмах архітектурного напрямку.

Калькою все ще користуються навіть в нашому прогресивному світі. Хоча, тепер це швидше вже не та сама, а інша папір, яка призначається не для копіювання вручну, а скоріше як калька для принтера. Виріб такого типу вставляється у друкуючий пристрій і застосовується з метою отримання точних копій якихось паперів. Хоча, при гострій необхідності (особливо в якихось похідних умовах), можна обійтися без копіра. В інтернет-магазині товарів для офісних потреб «Карат» продається калька рулонна купити яку за вигідними цінами можна в розділі виробів з паперу.

Крім класичної, такої звичної для нас кальки, виробники виготовляють також більш щільні її різновиди, які тим не менш легко просуваються між принтерних валів копіювальних пристроїв не затримуючись всередині.

Щоб виготовити кальку високої якості, ще на початковій стадії провадження, спеціально підготовлена для цього папір повинна пройти процес сильного зволоження і промаслення з допомогою плівкоутворювальних препаратів. Калька під олівець зобов'язана відповідати головному выдвигаемому їй вимогу — бути достатньо прозорою. Як раз на придбання цієї прозорості і спрямовані всі процеси виготовлення даної різновиди папери. Щоб її досягти існує деяка кількість способів. Окремі з них можуть комбінуватися один з одним. Головне завдання, в кінцевому рахунку отримати міцний і досить недорогий прозорий матеріал, що володіє якісними характеристиками.

Калька в рулоні покривається матовим або глянсовим покриттям. Звичайно, менш прозора її сторона використовується для копіювання і креслення простим графітним олівцем різного ступеня жорсткості, тоді як глянсове покриття прекрасно буде вести себе під час роботи з тушшю. Додатково до цього, папір-калька може використовуватися також у зовсім інших, відмінних від креслення цілях.

Less
More
Калька

Калька

Товари відсутні в цій категорії

Підбір товару

Наявність