Стеки для пластиліну можна сміливо віднести до головних інструментів, які використовуються при роботі з пластичними матеріалами. Вони часто застосовуються і при роботі з глиняними матеріалами, а також з звичайним пластиліном і схожими за характеристиками субстанціями. При роботі з матеріалами твердіший (кераміка, металеві сплави) застосовуються ...

Стеки для пластиліну можна сміливо віднести до головних інструментів, які використовуються при роботі з пластичними матеріалами. Вони часто застосовуються і при роботі з глиняними матеріалами, а також з звичайним пластиліном і схожими за характеристиками субстанціями. При роботі з матеріалами твердіший (кераміка, металеві сплави) застосовуються вже зовсім інші різновиди стеків. Звичайні та найпоширеніші стеки для ліплення це такі фігурні палички, виконані з пластику, різних порід дерева або металу. Крім цього, у спеціалізованих магазинах можна знайти модифікації стеків, які виконані із з'єднання деяких перерахованих вище матеріалів. Це вже будуть набагато більш професійні інструменти.

Також, крім стеків, абсолютно необхідним предметом на озброєнні у будь-якого скульптора, вважається дошка для пластиліну. Ця дошка являє собою рівну і досить гладку поверхню, на зовнішній стороні якої, можна цілком комфортно працювати над різними матеріалами для ліплення, без побоювання забруднити себе або попсувати робочу поверхню. Дошка для творчості відмінним чином може використовуватися не тільки скульпторами в якості професійного пристосування, але і навіть в простому шкільному кабінеті. Виробники, в більшості випадків, виготовляють такі дошки з досить міцного і стійкого до пошкоджень пластику самих різних колірних рішень. Килимок для дитячої творчості, нерідко, випускається в зручній для роботи прямокутної форми із дбайливо заокругленими крайками, для того, щоб уникнути можливих травм у дітей, мастерящих на них що-небудь. Внаслідок гладкості поверхні дошки, мити і чистити її вам буде зовсім легко.

Часто можна побачити, що дитяча дошка для пластиліну продається не в окремому вигляді, а в комплекті з іншими пристосуваннями для ліплення. Килимок для дитячої творчості, цілком може йти в одному комплекті зі стеками. У тому ж дитячому наборі іноді можна знайти а яке-то кількість різних пластикових фігурок, які можна використовувати в процесі ліплення, привносячи тим самим деяку різноманітність у свою творчість. Крім цього, у відповідних магазинах можна знайти справжні, добре укомплектовані набори для дітей. Набори такого роду мають у собі кілька брусків пластиліну різного кольору, спеціальний килимок або дошку для скульптурних робіт та набір, що складається з стеків різних варіацій.

Професійний, що складається з стеків набір, являє собою якесь число цих інструментів, які повинні бути використані в скульптурній роботі. Стеки для ліплення об'єднуються виробником в одну коробку. Вони можуть мати різні форми і бути розрахованими на взаємодію з різної щільності матеріалами. Одна з стек цілком може походити на ланцет (такий інструмент, часто зустрічається в хірургії), а інша може бути схожа з невеликою лопаткою, скошеної особливим чином. Професійні стеки можуть мати розширені або заокруглені контури. Деякі варіанти стеків можуть бути з загостреним кінцем. Додатково до цього, у знаючих свою справу скульпторів поширене використання стеків з двома інструментами на кінцях.

Less
More
Стеки, дощечки

Стеки, дощечки

8 товарів
Відображати 1 - 8 з 8 товарів