На зміну, тепер уже всіма забутим тряпкам, прийшли досконаліші губки для миття посуду, основним матеріалом яких, служить поролон або мікрофібра. Саме завдяки таким матеріалам, губки кухонні здатні утримувати в собі миючу рідину, істотно знижуючи її витрата. На ринку можна зустріти якісні, які відповідають всім нормам, їх види, що поставляються в...

На зміну, тепер уже всіма забутим тряпкам, прийшли досконаліші губки для миття посуду, основним матеріалом яких, служить поролон або мікрофібра. Саме завдяки таким матеріалам, губки кухонні здатні утримувати в собі миючу рідину, істотно знижуючи її витрата. На ринку можна зустріти якісні, які відповідають всім нормам, їх види, що поставляються відповідальними виробниками. Менш якісні і, нарешті, зовсім неякісні, а часом, навіть шкідливі для здоров'я продукти цієї серії. Найчастіше, губки господарські мають на увазі під собою миття посуду. Пропоноване для цих цілей виріб — це з'єднання поролонового і м'якого абразивного матеріалу в одне ціле. Поролоновою частиною, губка кухонна здатна відмивати слабо забруднені поверхні посуду, тоді як абразивна її частина покликана відчищати більш складні забруднення, наприклад, присохлі фрагменти їжі. Вона повинна ефективно працювати і гарячої, і в холодній воді.

На сторінках сайту інтернет-магазину, що спеціалізується на продажах канцелярського приладдя, ви зможете купити губку в єдиному екземплярі або в наборі. Вони перебувають у спеціально створеному розділі прибирального інвентарю. Такий розділ створювався виходячи з бажання заощадити ваш робочий час. Для того, щоб кожен раз, замовляючи канцелярію для потреб вашої організації, ви мали б можливість поповнити запаси товарів прибирального напрямку, не шукаючи для цього якийсь інший інтернет-магазин.

Яка з губок вважається найбільш зручною? Та, яка має спеціальну канавку для пальців. Її наявність дозволяє убезпечити нігті мийника від неприємних відчуттів і пошкоджень, пов'язаних з випадковим дряпання по поверхні посуду. Бóльшие за розміром мочалки зручніше лежить в руці, чим менші. Краще всього користуватися якісними виробами, в яких, абразив міцно приклеєний до поролонового сегменту, а форма залишається незмінною навіть по закінченні якогось часу.

Якщо вам потрібно очистити посуд з більш стійкими забрудненнями, наприклад, прикипіла залишки їжі, — зверніть увагу на мочалки з жорстким абразивним шаром, або на дротові їх різновиди з нержавіючої сталі, які особливо ефективні в очищенні найскладніших видів пригорання (гриль і грати для нього). Тільки не забувайте про одне — такі борці проти прикипання здатні залишити вас не тільки без забруднення, але і без цілої поверхні з якої вони його зскрібають. Це означає, що оброблювана вами поверхня повинна бути стійкою до такої атаки. Ніякої акрил, пластик або емаль її не витримає.

Існують губки, а також серветки з мікрофібри та інші вироби, призначені для догляду за іншими речами, наприклад, такими як дзеркала і поліровані деталі інтер'єру, а також окремо для антипригарних плит, за якими взагалі потрібен особливий догляд. Детальніше про це ми поговоримо в іншій статті. До головного правилом про вибір якісної продукції, можна додати тільки рада про якомога більш частій заміні губки для миття посуду, якою ви користуєтеся. Це допоможе вам уникнути непотрібних контактів з населяють її мікроорганізмами.

Less
More
Губки

Губки

44 товарів
Відображати 1 - 24 з 44 товарів