Своєю абревіатурою клей ПВА зобов'язаний основною складовою, що входить до його складу — полівінілацетат. Ви, не утруднюючи себе, зможете купити ПВА клей на сайті нашого магазину канцелярських товарів, вибравши там у спеціальному розділі клей ПВА з пензликом або ПВА з дозатором, який вам більше сподобається. Знайти наш сайт в інтернеті вам допом...

Своєю абревіатурою клей ПВА зобов'язаний основною складовою, що входить до його складу — полівінілацетат. Ви, не утруднюючи себе, зможете купити ПВА клей на сайті нашого магазину канцелярських товарів, вибравши там у спеціальному розділі клей ПВА з пензликом або ПВА з дозатором, який вам більше сподобається. Знайти наш сайт в інтернеті вам допоможуть фрази «ПВА Київ» чи «ПВА ціна», задавши які, ви опинитеся у нас в гостях.

Основну свою популярність у населення клей ПВА здобув завдяки трьом важливим факторам. Перший фактор — легкість його застосування, для використання цього клею не потрібні спеціальні навички, з ним впорається навіть дитина. Другий фактор   ціна клею ПВА, вона зовсім невисока. І третій, можливо, головний фактор   клей ПВА не виділяє випаровування і токсини шкодять нашому здоров'ю, як інші види клею, що, погодьтеся, важливо, в умовах нашої і так не стерильною навколишнього середовища. Цей прекрасний клей ПВА купити ви зможете зробивши замовлення у нас на сторінці магазину канцелярських приналежностей «Карат». Обов'язково заходьте і в інші розділи нашого сайту, там ви знайдете багато чого цікавого для потреб вашого офісу.

Клей ПВА має кілька різновидів. Канцелярський ПВА служить для склеювання паперу, фотопаперу, а також картону і виробів з нього. Але боротися з великою кількістю води або морозом він, на жаль, не в змозі. Це офісний варіант клею. Універсальний клей ПВА, інший в лінійці, має більш сильними характеристиками — крім паперу та картону, він може склеїти тканини, вироби зі шкіри та дерева. У будівельній справі він використовується як один з компонентів шпаклівки або грунтовки. Морозостійкий. Третя різновид клею ПВА   клей ПВА супер, він має густу консистенцію і справляється з приклеюванням таких матеріалів як скло, те ж дерево, фарфор, лінолеум і навіть облицювальна плитка йому по плечу. Його морозостійкість максимальна і досягає позначки в -40°С. Познайомимо вас з останнім варіантом клею ПВА під назвою клей ПВА побутової, також званий шпалерним. Цей клей застосовується з шпалерами, як паперовими, так і з шпалерами, що миються на паперовій основі. Він здатний приклеїти шпалери на бетонні оштукатурені або дерев'яні поверхні. Морозостійкість його теж прагне до максимальної.

Перш ніж купити ПВА за допомогою нашого сайту, ви повинні поміркувати для яких саме цілей і завдань ви збираєтеся його використовувати, потім у відповідності зі своїм розумінням зручності, виберіть варіант упаковки клею, з дозатором або без — і сміливо робіть ваше замовлення.

Less
More
Клей ПВА

Клей ПВА

25 товарів
Відображати 1 - 24 з 25 товарів