візитниця Пластикова — це одна з найпростіших моделей візитниць, яка неодмінно має виготовлену з пластику обкладинку. Візитниця на кільцях вже повинна ставитися до продукції середньої цінової категорії. Фірми-виробники обов'язково забезпечують спеціальним кільцевим утримуючим пристроєм, а обкладинку досить часто виготовляють із замінника шкіри д...

візитниця Пластикова — це одна з найпростіших моделей візитниць, яка неодмінно має виготовлену з пластику обкладинку. Візитниця на кільцях вже повинна ставитися до продукції середньої цінової категорії. Фірми-виробники обов'язково забезпечують спеціальним кільцевим утримуючим пристроєм, а обкладинку досить часто виготовляють із замінника шкіри досить хорошої якості. Колірний відтінок матеріалу цілком може мати деякі відмінності. Хочеться сказати, що при бажанні, на титульній стороні виробу абсолютно легко можна розташувати емблему власної організації або установи. Приємною звісткою можна вважати той факт, що правильна візитниця на кільцях досить-таки просто може стати або збільшеною, або зменшеною. Для цього використовуються такі вироби як файли для візиток, які можна власноруч додавати і виймати з візитниці. Дані вироби існують самі по собі і присутні у вільному продажу багатьох канцелярських магазинів.

Найбільш доцільно буде купити візитницю «Карате», так як він законно вважається кращим магазином товарів для офісу на сьогодні. До слова сказати, в «Карате» ж можна замовити і різного роду додаткові файли для візитниці. Якщо говорити про компанії «Карат» — то це амбітна компанія, що активно працює не дивлячись ні на що. Згуртований колектив організації изо дня в день намагається зробити свою роботу якісно щоб отримати кращий результат в підсумку. Наше прагнення   забезпечити можливість кожному бажаючому зробити необхідні покупки, отримати при цьому позитивні емоції і звернутися до нас знову за наступним замовленням.

Тепер ще трохи про пристосування для візитних карток і файли до них. Візитниці високого класу можуть мати досить великі відмінності. Фактично, вони виготовляються лише в одному примірнику, а їх вигляд свідчить про глибину фантазії якогось конкретного дизайнера. Крім самих простих і звичних погляду візитниць, можна зустріти і більш чудові художні вироби, часто забезпечені спеціальним механізмом утримування. Наприклад, одним з найбільш показових прикладів може служити тонко зроблена залізна коробочка, що зовнішнім виглядом нагадує срібний портсигар дорогого порядку.

Файли для візиток це ті ж самі прозорі кишеньки невеликого формату, які призначені для зберігання візитних карток всередині, проте, як можна бачити з практики, у них відмінно зберігаються і інші відповідні за форматом речі. Прийнято, щоб файли для візитниці купувалися окремо від самої візитниці, оскільки вони відносяться до витратних матеріалів. У тому випадку, якщо основна частина кишень у вашому діловому аксесуар заповниться повністю, але обзаводитися новим ви не захочете, вам обов'язково буде потрібно окремо купити файли для візиток. Така покупка буде виправданою, оскільки речі такого роду абсолютно ніколи не будуть зайвими у вашому діловому побуті.

Less
More
Візитниці

Візитниці

Товари відсутні в цій категорії