Офісний планінг настільний представляє собою аналог звичайного блокнота або навіть швидше щоденника, володіє деякими додатковими функціями. Планінг недатований має в своєму розпорядженні досить довгу форму, тому що покликаний показувати відразу весь тиждень повністю. Тим не менш, його пристойний розмір не буде ускладнювати ваш трудовий процес, т...

Офісний планінг настільний представляє собою аналог звичайного блокнота або навіть швидше щоденника, володіє деякими додатковими функціями. Планінг недатований має в своєму розпорядженні досить довгу форму, тому що покликаний показувати відразу весь тиждень повністю. Тим не менш, його пристойний розмір не буде ускладнювати ваш трудовий процес, так як подібні вироби розраховані спеціально для настільного використання на робочому столі.

Планінг купити можливо на сторінці веб-сайту канцелярських товарів «Карат». Це можна зробити в розділі сайту, який присвячений продукції з паперу, саме там ми помістили планінги, які повинні будуть значно спростити вам роботу в офісі. Інтернет-версію нашого магазину можна відшукати, наприклад, по пошуковому запиту «планінги київ».

Планінги можуть посприяти вам у тому, щоб зберегти в цілості відомості про всіляких термінах майбутніх заходів або зустрічей. А зручний огляд цілого тижня надасть вам панораму всіх запланованих подій і не дадуть пропустити щось значуще.

Замість планінгів розмічених по днях і тижнях, в магазинах присутні їх недатовані екземпляри. Планінг недатований цікавий тим, що дні подій можна розміщувати персонально, не користуючись уже надрукованими. Така функція дуже зручна головним чином тоді, коли у вас часто бувають вільні від заходів дні. У цьому випадку, на вільній ділянці можна здійснювати записи з даними, призначеними для наступних діб.

Планінги частенько використовують у вигляді певного майданчика під рекламу. На його зовнішній стороні, так само як і на кожній конкретній сторінці можна вільно розмістити відмітний фірмовий символ будь-якої компанії або організації. Після цього, брендований подібним способом планінг настільний можна запропонувати в якості презенту клієнтам фірми або її партнерів по бізнесу, так і просто залишити собі в особисте розпорядження. Аналогічного роду продукція може вважатися чудовим помічником в організації персонального трудового часу.

Ви можете бути досить сильно здивовані тим, як всього лише маленький тайм-менеджмент здатний привести в порядок ваш робочий день в офісі і до якої міри він в змозі збільшити його плідність. Додатково до цього, приведені в порядок власні думки, які вже не треба буде займати величезним числом всякої інформації про намічені події, дозволять вам зосередити свою увагу на більш невідкладних справах і швидше впоратися з актуальною роботою.

Цей термін придуманий не безпричинно. Навіть трохи більше систематичне використання планінга може допомогти вам використовувати робочий час набагато доцільніше. Однак, це стосується не тільки робочого часу, але і часу взагалі. Можливо, що саме такий планінг і стане необхідної відправною точкою, яка дасть старт порядку в вашому життєвому розкладі.

Less
More
Планінги

Планінги

Товари відсутні в цій категорії

Підбір товару

Наявність