Папка-планшет представляє собою варіант папки, основна особливість якої полягає в тому, щоб давати змогу користувачеві робити різного роду примітки просто «на вазі», не спираючись на що-небудь, як це необхідно у випадку використання традиційних папок. Пластиковий планшет обов'язково доповнюється фірмою-виробником досить жорсткою основою, на яку,...

Папка-планшет представляє собою варіант папки, основна особливість якої полягає в тому, щоб давати змогу користувачеві робити різного роду примітки просто «на вазі», не спираючись на що-небудь, як це необхідно у випадку використання традиційних папок. Пластиковий планшет обов'язково доповнюється фірмою-виробником досить жорсткою основою, на яку, власне, і слід спиратися при написанні записів. Ця основа часто затягується тонким шаром пластикової плівки. Крім того, всякий планшет А4 в обов'язковому порядку повинен бути забезпечений спеціальним металевим затиском для аркушів паперу, який розміщується у верхній частині виробу. Затискач такого роду просто необхідний для таких папок, тому що саме при вертикальному розміщенні, вислизанню паперових аркушів майже неминуче. Притискає система існує сьогодні в декількох варіантах, втім найбільш часто можна бачити зроблені з металу затискачі-фіксатори зі спеціальною лапкою. По суті, саме для того вони і кріпляться до папок-планшетів, щоб утримувати аркуші паперу від випадання і не давати їм можливості зіпсувати вам проведену презентацію чи виступ на яку-небудь тему.

Придбати папки-планшет буде доцільно в папочном розділі магазину канцелярських товарів «Карат». Планшетна дошка подібного роду може стати для вас чудовим помічником і першим помічником на різних виступах перед аудиторією. Крім самих різних канцелярських папок, «Карат» може запропонувати своїм покупцям достаток інших товарів офісної тематики. Всі виставлені на сторінках інтернет-магазину товари — це приклад високої якості за досить доступними цінами. В продажу присутні товари широкого профілю, а також достатньо вузьконаправлені групи рідкісних товарів, які в першу чергу призначені для дарування.

Треба все-таки повернутися до планшетів. Завдяки своїй жорсткій основі, вони повсюдно використовуються у вигляді різного роду роздаткового інформаційного або рекламного матеріалу. Для цих задач просто чудово підійде досить-таки містка папка-планшет, розрахована приблизно на 300 стандартних аркушів паперу. Знову ж, аналогічні папки з успіхом застосовуються під час проведення різноманітних презентацій, виступів і подібних заходів, протягом яких доповідачу необхідно робити невеликі позначки або демонструвати глядачам різного роду матеріали на паперових аркушах.

Пластиковий планшет часто створюють з твердого майже не гнущегося поліпропілену, який не ламається і не деформується. Компанії-виробники пропонують купувати планшетні папки в самих різних відтінків варіантах. Хоча, загалом-то, колірний відтінок даного виду папки в цьому випадку не так принципове, оскільки основне її завдання полягає в тому, щоб дати можливість людині робити записи без опори, але з максимальною зручністю.

Less
More
Планшети

Планшети

Товари відсутні в цій категорії